WinFast TV 2000 XP - jak to podłączyć?

(Raiden77) #1

Witam.

Dostałem od znajomego karte telewizyjną WinFast TV 2000 XP. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach i mam do was pytanie... gdzie mam podłączyć ową kartę? Do płyty głównej?

I jeszcze jedna sprawa... jak oglądam tylną ścianę obudowy komputera, to nie ma tam wyjść na te wtyki od karty...

(Sonnor) #2

witam - proszę spójrz tutaj ze wskazaniem na język "english", ściągnij instrukcję ... poczytaj, bo chyba za długo na forum tłumaczyć przy Twoim pytaniu http://www.leadtek.com/eng/support/manu ... P%20EXPERT

pozdrawiam :slight_smile:

(Tomik68) #3

Karta jest na 100 procent montowana w złączu PCI na płycie głównej!!

A co do miejsca w obudowie z tyłu ---- musisz je zrobić wyłamując blaszkę w odpowiednim miejscu!!

(Djkamilos) #4

Do złącza PCI na płycie głównej.

Jak ściągniesz ścianę obudowy to, za złączami PCI musisz "wyrwać" taką blaszkę, wtedy będziesz miał miejsce na te wtytki od karty.

(Raiden77) #5

Dzięki za zainteresowanie, ale to samo jest w instrukcji obsługi... wiem tylko tyle, że musze tą karte podłączyć odpowienim kabelkiem do karty dźwiękowej...

(Sonnor) #6

no to jest jasność! kabelkiem podłącz do wejścia (obojętnie) np cd zależy jaka dzwiękówka , jaka płyta główna, to też jest w instrukcji

(Raiden77) #7

Ok, udało mi się podłaczyć. Mam sygnał i wszystkie kanały. Tylko dźwięku brak...

Mam takie wyjscia w karcie dźwiękowej: TAD, CD IN, AUX IN.

Do którego należy podłączyć karte TV?

(w instrukcji nie ma wzmianki na ten temat)

(Sonnor) #8

np. AUX :slight_smile:

(Raiden77) #9

Podłączyłem do CD IN i też śmiga.

Koniec moich problemów. Dziękuje wam :slight_smile: