WINGUARDIAN nie moge go znależć i odinstalować

Witam, mam Winguardiana, nie wiem gdzie sie zapisał, nie wiem jak go odnaleźć i odinstalować. a musze to zrobić bo mój antyvir go wykrywa jako szkodliwy, komp mi szaleje pokazują sie błędy np. sysctrl.exe ciagle mi sie pokazuje że program przestał działać i nie tylko to, pojawia sie jeszcze jakis keyhook - wybaczcie za błedy jestem laikiem komputerowym.

wczoraj troche kombinowałam czy to możliwe że juz wywaliłam winguardiana i to są po mnim pozostałosci? na skrót ctrl shift alt y nie włącza sie, wykrywam go spybotem search & destroy, chciałm go wykasować ale jak już skan jest w ponad 80% zrobiony to sie wiesza i stoi!

próbowałam hijackiemthis ale tam mi znowu wyskakuje tekst ze komp blokuje dostep i ze mam kliknąć na ikone hijacka i uruchomic jako admin ale sie nie dam bo nie mam takiej opcji w menu po kliknieciu prawego klawisza.

Prosże o pomoc i to najlepiej w języku BARDZO prostym, dla laików :wink:

dziekuje!

Libra_79 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów i krzyków w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Spróbuj tym programem.

http://www.martau.com/archives/tu_setup.exe

dzieki bardzo , zainstalowałąm ale go nie wykrył.

jakiś inny pomysł?

Jeżeli ci go antywirus wykrywa to powinna być napisana ścieżka do pliku. Mozliwe że winguardian zaraził inne pliki. Co do HijackThis to zaloguj sie na konto z uprawnieniami administratora i wtedy spróbuj go właczyc.

image_id: 3316

takie cuś mi sie pokazuje przy skanie. a co do pliku lokalizacji pliku to system nie wyszukuje mie tego.Sama tez próbowałam dojsc ale nic z tego. A jesli chodzi o HijaskThis to ja cały czas działam jako administrator nie mam subkont.

co robić?

A może spróbuj ręcznie usunąć ten klucz który pokazuje spybot.

Właśnie wpisz w “Uruchom” polecenie “regedit” i wchodz pokolei w te foldery co pokazuje SpyBot. Potem usuń wpis ktory tam jest.