WinHTtrack- Problem

mam pytanko, sciagam sobie stronke z internetu aby w miejscu gdzie nie mam dostepu do neta moc z niej korzystac, robie jej lustro programem WinHTTrack

no i teraz moje zapytanie jak przerywam robienie lustra i pozniej kontynuuje je to katalog w ktorym sa pliki z tej strony juz sciagniete na dysk zmniejsza swa wielkosc, czy to normalne zjawisko? dzieje sie tak w trakcie sciagania strony

z gory dzieki i pozdrawiam

jedna literke mam poprawiac bo jest blad?? jestesmy u forum jana miodka czy programowym?

nowy10 proszę zmienić tytuł na konkretny i poprawić błędy

@ nowy10 czyli masz na mysli czy stare pliki zostaną aktualizowane czy nadpisane nowe :?:

w sumie to pytanie tez mnie nurtuje

chodzi o to ze jak wlacze aktualizacje lustra to zmniejsza mi sie rozmiar tego katalogu w ktorym znajduja sie pobrane juz pliki, dzieje sie to w miare uplywu czasu i podczas sciagania sie plikow, moim zdaniem powinno byc odwrotnie, czyli powininen zwiekszac swoj rozmiar skoro cos sie sciaga

pozdrawiam

=====================

Prosiłem Cię o coś. Więcej prosić nie będę :evil:

monczkin

Złączono Posta : 27.07.2006 (Czw) 10:41

znaczy sie co mam jeszce zrobic?

blad poprawialem, tytul zmienielem

coz wiecej moge zrobic?

Złączono Posta : 27.07.2006 (Czw) 23:42

czyli jak bedzie z odswiezaniem tego lustra? jeszcze jak sie przerywa to jest pytanie czy odtworzyc pliki cache poprzednie, co nalezy wtedy zrobic?

pozdrawiam