WinRar nie potrafi wypakować plików

Cześć.

Nie będę owijał w bawełnę, mój problem jest następujący. Pobrałem pewien plik o rozszerzeniu .iso ( nie ma to większego znaczenia, ponieważ z resztą plików jest to samo ) i próbowałem wypakować go WinRarem. Z początku wszystko ładnie, wszystko rzekomo się wypakowało do folderu, do którego chciałem, no ale… W folderze nie znajduje się żadna ikonka, ani nic tego typu. Mieliście może ten problem? Wiecie jak go rozwiązać? Z góry dziękuję.

po pierwsze iso się nie wypakowuje tylko montuje np. w Deamon tools :slight_smile: spróbuj innym programem wypakować np 7zip

Hej,

Ewentualnie zmontuj obraz w napędzie wirtualnym, następnie eksploruj dysk i wypakuj zawartość do folderu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jesli chcesz obejrzeć co jest w pliko iso, to proponuję ściągnąć program Ultra ISO. Iso to obraz.

Zgadza się, aczkolwiek WinRAR radzi sobie (w większości wypadków bezproblemowo) z wypakowywaniem .iso - wiem, bo jakoś sobie radziłem gdy nie posiadałem napędu CD/DVD. Może przeinstaluj program?

Hej,

Warto tylko zauważyć, że jest to program płatny. :slight_smile:

:arrow: A może plik ma błędne rozszerzenie? Próbowałeś zmieniać je na inne rozszerzenia znanych archiwów - na przykład zip, rar czy 7zip?

:arrow: Czy pliki spakowane w archiwum nie są przypadkiem zabezpieczone hasłem?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Panowie, odnosicie się do tego nieszcześnego .iso. Lecz problem jest w tym, że ja nie mogę wypakować ŻADNEGO pliku. Wiem, nie sprecyzowałem o co chodzi w temacie, mój błąd.

Czyli masz kilka plików rar i próbujesz je wypakować do folderu tak? Podaj screena z folderu z plikami. Być może któryś jest uszkodzony?

Hej,

A co z odpowiedziami na powyższe pytania?

:arrow: Bez względu na rozszerzenie?

:arrow: Próbowałeś użyć innego programu, na przykład 7-zip’a?

:arrow: Jakiej wersji Win RAR’a używasz? I czy przypadkiem nie skończył się w nim okres testowy?

Pozdrawiam,

Dimatheus