Winrar nie włącza się w windowsie 10

To zdarzyło się dzisiaj. Winrar działał przez cały czas, a dzisiaj gdy próbowałem otworzyć .zip, nic sie nie stało. Próbowałem otworzyć winrara, chwile się kółeczko przy kursorze pokręciło i nic. Próbowałem reinstalacji i problem nie znika. Na poprzednich wersjach windowsa nigdy nie bylo takiego problemu.

Spróbuj usunąć WinRAR programem Iobit Uninstaller. Tym programem, usuniesz w całości WinRAR. Po odinstalowaniu, zainstaluj raz jeszcze i sprawdź, czy problem powtarza się. 

Mam dokładnie ten sam problem. Od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć WinRAR’a (przy próbie otworzenia kręci się kółko) i wypakować żadnych plików (w oknie rozpakowywania pojawia się tylko górny pasek zatrzymany na 0%). Reinstalowałem normalnie jak i programem Iobit Uninstaller. Dodam jeszcze, że po nieudanej próbie otwarcia pliku czy to .zip .rar lub .7z proces WinRAR archiver znajduje się w menedżerze zadań póki się go nie zakończy.

a nie można usunąć i zainstalować ponownie? bo co zaśmicać forum takimi tematami???

Jak napisałem wcześniej reinstalowałem normalnie i programem Iobit Uninstaller jednak to nic nie dało.

Edit

Problem rozwiązany wystarczyło wejść do folderu głównego WinRAR > kliknąć prawym na WinRAR.exe > właściwości > zgodność > uruchom ten program jako administrator