Winrar zawiesza komputer

Od pewnego czasu zauważyłem że jak chce wypakować niektóre pliki to Winrar niby normalnie działa ale po 5 sekundach się zawiesza a po kolejnych 5 sekundach cały komp się zawiesza. Niewiem czego to jest winą zawsze nie miałem problemów z Winrarem. Może ktoś wie jak to naprawić?

Cześć

Na początek spróbuj przeinstalować program.

Ewentualnie sprawdź czy rozpakowując pliki innym programem, np. 7-Zip, problem z zawieszaniem komputera też wystepuje.

pg21 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Wyprubowałem obie metody i nadal się zawiesza

Zaktualizuj sterowniki: http://windows7forum.pl/problem-zawiesz … any-4926-t

Ciągle się zawiesza

Wyłącz wszystkie programy zabezpieczające i wtedy zobacz. Może któryś go skanuje w trakcie i dlatego tak się dzieje.

Otóż jak wyłączyłem wszystkie programy zabezpieczające to niektóre pliki się normalnie wypakowują z Winrar’a ale to co się zawieszały to nadal się zawieszają

Próbowałeś użyć aplikacji w trybie awaryjnym Windows-a?

Jeśli w trybie awaryjnym będą problemy, to raczej ciężko będzie pomóc bez reinstalki systemu.

Podstawowe pytanie od kiedy ten problem występuje oraz czy przyczyną nie była instalacja jakiegoś innego programu (w sensie kiedy zauważyłeś ten problem).

Gdy chcesz przeinstalować program, użyj aplikacji Revo Uninstaller - wyczyści Ci rejestr.

Potem zainstaluj jakąś starszą wersję WinRar-a lub nową - w zależności jaką posiadasz obecnie.

Pozdrawiam.

Nie jeszcze nie próbowałem w trybie awaryjnym. Ten problem występuje od 2 dni ale w tym czasie nie instalowałem nic nowego na dysku, Ten problem występuje na starszej i noweszej wesji Winrar’a a także na 7-zip. Reinstalacje sytsemu robiłem tydzień temu. Wcześniej nie miałem żadnych problemów z Winrarem (no może oprucz jedengo przypadku kiedy nie mogłem wypakować jedenego pliku bo było to co jest teraz czyli zawieszenie kompa, ale to było tylko jeden raz) Jak wcześniej wspomniałem dzisiaj ściągnąłem plik i mi się normalnie wypakował a te co ściągnełem wczoraj za nic nie chcą nomalnie się wypakować.

Cześć

Skoro inne pliki możesz wypakować bez problemu to podejrzewam że problemem nie jest WinrRar czy inny program tylko właśnie plik który pobrałeś.

Możliwe że tak ale zobacze jeszcze na lapku brata bo jeżeli i tam się nie wypakują to faktycznie wina tych plików a jeżeli sie normalnie wypakują to chyba coś nie tak z moim kompek lub z Winrarem

Spróbuj.

Jak na laptopie zadziała, zrób przywracanie systemu z przed dnia, w którym wszystko działało.

Cześć

Jeżeli na innym komputerze plik wypakuje się poprawnie to pomyślimy co dalej.