WinRAR

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym programem to powiem że jest spolszczona wersja 6.21 do pobrania.

1 polubienie

Na stronie DP pod każdym programem jest możliwość zgłoszenia aktualizacji programu. To czy te zgłoszenia są brane pod uwagę i z jaką częstotliwością są realizowane - to już druga sprawa. Nie wydaje mi się aby któraś z ostatnich wersji nieśmiertelnego WinRAR-a była bez zintegrowanego spolszczenia.

Swoją drogą polecam wideo :joy:

Tu się nie ma z czego śmiać, ja niedawno kupiłem licencję na Total Commandera, mimo że nie siedzę już od dawna na Windowsie :upside_down_face:

2 polubienia

WinRAR 6.21 jest już po polsku WinRAR 6.21 - Download - Instalki.pl

Dla zwiększenia własnego bezpieczeństwa, programy pobiera się ze stron producentów lub stron przez niego wskazanych.

1 polubienie

6.21 jest dostępna od 20 lutego, a w bazie DP nadal wisi wersja 6.20.

@gvrxw Nic nie mów, ja już wiele lat temu kupiłem licencję na Total Commandera wybierając wtedy opcję z certyfikatem autentyczności :grinning:

Za te wszystkie lata się chłopinie należy :slightly_smiling_face:

Wisiał właśnie ostatnio najnowszy WinRar na oficjalnej stronie i wśród wielu języków polskiego, co dziwne nie było:)
Obecnie oficjalna strona się z jakiegos powodu nie otwiera.
Pewnie to jakaś tymczasowa obsuwa.

Ha tam korzystam z WinRara, ale jest jeszcze 7-zip

Pewnie u ciebie.
Moze przeinstaluj sobie przegladarki, adbloki i system. :rofl:

W trakcie pisanie posta strona się nie ładowała.
Obecnie „ruszyła”:slight_smile:
Więc tak jak pisałem miała chwilową zwiechę.
Testowałem na czterech przeglądarkach na dwóch kompach:), żeby nie było, że to tylko coś u mnie.
Poza tym sprawdzałem na https://www.isitdownrightnow.com/win-rar.com.html

Instaluj How to have TotalCommander - ghisler installed on MacOSX

1 polubienie

A moze to u ciebie była „chwilowa zwiecha” a nie na serwerze? Niemozliwe?

Nie, ponieważ na wspomnianej stronce wisiała na czerwono.
Więc to nie u mnie.
Nie czytasz przed pisaniem odpowiedzi, czy masz już jakieś kłopoty poznawcze…
„Down Right Now” - więc chyba to jest jasne.
Teraz na przykład nie działa
jj
I to się w tej chwili zgadza.
Przetłumaczyć ci na polski, bo może masz kłopoty…
Teraz też się zgadza
Przechwytywanieioio

Jakie masz jeszcze uwagi?

U mnie działa. Ja kłopotów nie mam i nie mialem.
A tam widzę ze pisze działa i jest osiagalny - " is UP and reachable by us"

U mnie też nie działało. Trwało to jakieś 2 minuty.

No to najpierw sprawdż czy przyczyna nie lezy po twojej stronie bo jesli to problem serwera to przegladarka wyśietla jeden z tych komunikatów.

  • Błąd 404 - oznacza, że przeglądarka nie może odnaleźć strony internetowej
  • Błąd 500 - oznacza, że wystąpił błąd serwera
  • Błąd 502 - oznacza, że serwer proxy nie mógł uzyskać dostępu do serwera docelowego
  • Błąd 503 - oznacza, że serwer jest chwilowo niedostępny

A potem?

A potem zmień przegladarkę i operatora sieci

Jeju naprawdę musisz wziąć coś na poprawę sprawności umysłu.
Przecież to jest screen z dzisiaj, gdzie strona działa dobrze.
Więc jest na zielono i pisze, że UP działa.
W trakcie pisania posta o tym, że ma zwiechę była na czerwono jak ją sprawdzałem, tak jak strona, którą ci dałem za przykład PowWeb, bo dzisiaj nie działała.
Ręce opadają.
I nie, nie zawsze kiedy jest nieosiągalna jakaś strona to wywala komunikat, taki jakie dałeś przykłady.
Ta przykładowa i wcześniej WinRar, nie wywalała takiego komunikatu, tylko strona jest nieosiągalna…
Jeśli jest błąd taki jaki opisałeś - to ten błąd również wyświetla ta strona…ale, tutaj jest tylko
„The server is not responding” i kmiń sobie dlaczego, nie ma w takiej sytuacji kodu błędu…
Nie ma i jak się weszło na taką stronę to po prostu był przekroczony stan połączenia, bez żadnego błędu…