WinSprite

Mam do zaproponowania kolejny mój program: WinSprite 1.0 dodaje nam do pulpitu Mikołaja, który chodzi sobie po pasku zadań Windows. Wielkość sprite’a dostosowujemy z poziomu menu kontekstowego ikony znajdującej się w zasobniku systemowym.

Moze nagram film o tym na YT? Mogę?

Pamiętaj o podlinkowaniu oryginalnej strony programu :grin:

Mam pytanie:
Ten programik działa w systemie 32-bitowym no i od jakiej wersji Windowsa?

Poza tym mam propozycję co do nowej wersji: dodaj jakieś dźwięki i opcję włączenia autostartu.

Binarkę zbudowałem na Windows 10 64 bit i tylko na takim systemie testowałem. Nie wiem, czy działa na innych. Dane o położeniu paska zadań odczytuję przez Windows API, więc na pewno nie będzie działać na Linux ani nawet się nie skompiluje. Odnośnie autostartu to chyba wystarczy sobie zrobić skrót w Menu->Programy->Autostart?

Przeniosłem stronę projektu tutaj.


Jak to teraz pobrać? Co prawda teraz wgrywam film na YT z poziomu Linuxa, ale plik można by było móc pobrać na dysk, nie?

OK, łapcie:

@LK_Poland1 zły link dałeś.

Podałem link tam, gdzie są wydania umieszczane.
Obecnie jest jedno wydanie, więc nie ma problemu, co wybrać.

aaa, tak to jest! No jak nagrywałem, to pokazywałem ten stary - pierwszy link… Teraz muszę dać linka z tymi wydaniami i w poście na karcie społeczności dać SS z tą stroną…

Niestety stronę miałem rok na darmowym hostingu infinityfree, ostatnio jak miałem wbite 1 000 000 requestów w ciągu doby, to hosting skasował mi stronę. Przeniosłem na 000webhost to po jednym dniu mi przysłali e-mail, że niestety ale miałem 180 unikalnych odwiedzin w ciągu doby a oni dopuszczają tylko 150 w związku z tym kasują mi stronę. Teraz przeniosłem na AwardSpace. Jeśli też mi skasują to przenoszę na webboard.org bo to hosting dedykowany tylko pod forum i też darmowy. Limity na darmowych hostingach www są obecnie tak absurdalne, że te oferty free są po prostu bezużyteczne. BTW podaj link do tego filmu.

@LK_Poland1

Moje video :slight_smile: