WinXp (chyba problem z dyskiem SATA) nie mogę uruchomić wind

Bardzo was proszę o pomoc. Chciałem zainstalować system niestety po instalacji za każdym razem przy włączaniu komputera wywal mi błąd typu

STOP: 0x0000007B(0xBACC3528, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Z tego co wyczytałem może to oznaczać kilka przyczyn

  1. wirus boot sektorów na dysku - odpada gdyż 2 system chodzi prawidłowo.

  2. Zawansowane sterowniki których koputer potrzebuje do uruchomienia systemu są nieskonfigurwane do startu komputera ( czy jakoś tak ale sens jest chyba zachowany)

  3. Sterowniki do urządzenia wymaganych przez "boot controller " są zepsute

Teraz proszę was o pomoc. Mam dysk SATA i nie wiem skąd mam pobrać sterowniki do dysku SATA aby system ten prawidłow się uruchomił po instalacji. Skopiowałem z płyty CD ze sterownikami do płyty głównej ale jak je kopiuje to pokazuje mi że - “kopiowane są starsze niż system posiada” ale chyba to nie były do tego bo w nich coś było o RAID-zie więc raczej te odpuściłem natomiast znalazłem tam jeszcze inne więc próbowałem. Zrobiłem dyskietkę jak się należy zainstalowałem podczas instalacji systemu a tu dalej błąd. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę odpowiednie sterowniki SATA do płyty głównej MSI K8N Neo V2 na chipsecie nForce 3 ??? Chodzi mi o to żeby na 100% były sprawne wtedy wyeliminuję błędne sterowniki i ewentualnie zaprzestany próby instalacji tego systemu :frowning:

Sterowniki szukasz na stronie producenta pyty glownej http://global.msi.com.tw/index.php?func … o=2464&i=0