WinXp i Neostrada

Mam problem zainstalowałem świerzy WinXP i potem Neostradę. Napoczątku dobrze chodził internet. Ale teraz bardzo wolno chodzi net. Co zrobić? Co spowalnia mi łączę.??

Witam,

trochę mało informacji. To może być syfek, którego złapałeś, bo nie używasz antyvira,

może sama TePsa coś knoci, może jesteś z kimś w sieci i ten ktoś lubi P2P?

Jeśli masz wątpliwości, to wrzuć tu log z HijackThis i poczekaj cierpliwie na speców. :slight_smile:

Jestem sam w sieci. Nie mam zadnego Antivira. Słyszałem że trzeba jakieś nakładki na wirusa przy Neostradzie. Mam tylko WinXP i neostradę zainstalowaną. Łaczę jest sprawne. Moze ktos powie co trzeba załadować jakie nakładki i namiary na nakładki lub co kolwiek aby przyśpieszyć neostradę. Pod Win98 i Milenium Neostrada chodzi bardzo dobrze.

  1. wyczyścić komputer, bo z pewnością masz komputer porządnie zasyfiony
  • daj loga z HijackThis’a
  1. zainstalować odp. ServicePack (dla WinXP - SP2)

  2. połatać system (program BugOff i Window Worm Door Cleaner)

  3. zainstalować antywirusa, pestpatrola i spybota

  4. zainstalować firewalla

  5. odinstalowac aplikację neostrady pozostawiając tylko sterowniki modemu i skonfigurować połączenie dial-up (info na stronie: http://neostrada.info/instalacja.php )

Witam,

myślę, że nie pozostawiłeś wątpliwości co do faktu, czy złapałeś jakieś badziewie.

Zrób polecane tu często SKANY,

po czym wklej loga z programu HijackThis (link podałem wcześniej).

z tym poczekaj, aż komp odzyska sprawność.

Cześć ja też mam neostrade i ostatnie pare dni naprawde wolno net chodzi więc chyba to coś Tpsa :?