WinXP i Soundblaster 128PCI - pomóżcie!

Mam problem z dźwiękiem w WinXP. Kartę dzwiękową mam Soundblaster 128PCI. I np. przy animacjach we flashu dzwięk jest zniekształcony, tzn. pojawiają się trzaski. Podobnie jest np. gdy słucham winampa i minimalizuje jakieś okno, również dźwięk trzeszczy. Ogólnie problem pojawia się gdy słucham muzyki i obraz na monitorze się zmienia. Słuchanie winampa podczas surfowania po necie odpada, gdy na stronach są jakieś animowane banery to również pojawiają się trzaski. Instalacja sterowników ze strony producenta nie pomaga. Już nie wiem co mam robić.

Mogę jeszcze dodać, że pod Linuxem nie mam takiego problemu.

Pomóżcie.

Poczytaj.

http://www.benchmark.pl/artykuly/abit_f … s_faq.html

Niestety nie rozwiązało to mojego problemu.

Proszę o inne rady :smiley:

Problem rowiązany, podaje linka może komuś się kiedyś przyda

http://www.community.tomshardware.pl/co … &o=&fpart=

Temat off :smiley:

Ja mam podobny problrm z karta SB Audigy Player. Mam trzaski jak słucham muzy bedąc podlączonym do internetu. :frowning: Także radyjka sobie nei posłucham z przyjemnością.

Wina lezy pewnie w przetwaniach bo na tym samym kanale mam modem USB (NEOSTRADA) i IEEE 1394, który jest na owej karcie. Domyślałm się, ze tu jest problem. Nawet wyłaczyłem IEEE 1394 ale nie pomogło. Pewnie zmiana kanału przerywania by tu rozwiązało sprawę, tylko, że ja nie potrafie sam teo zrobić.