WinXP & Konto

Co Wy wpisujecie w pole “Nazwisko” i “Nazwa komputera” przy instalacji Windows XP (nie chcę znać waszego nazwiska, imienia itd.)?

Nazwisko: Dom

Nazwa komputera: Laptop, Desktop, Domek, Domik

Ważne żeby coś normalnego było.

Nazwisko: Imie brata tesciowej znajomego mojego szwagra (zeby mnie nie zidentyfikowali)

Nazwa komputera: Komputer (zeby wiadomo bylo co to jest)

Ja jako nazwisko wpisuję swoje nazwisko, a jako nazw komputerów używam imion starożytnych bogiń i bogów.

Niektórzy wpisują choćby lokalizację komputera (głównie w firmach) albo nazwy kamieni szlachetnych. Tą nazwę można później zmienić, gdyby ktoś chciał.

  1. Nazwisko - cokolwiek nie wpiszesz, to będzie dobrze

  2. Nazwa komputera - czyli pod jaką nazwą komputer będzie widoczny w sieci lokalnej (o ile taką sieć będziesz mieć)

A tak na serio, cokolwiek w tych polach nie napiszesz, to Windows się i tak nie obrazi :smiley:

Nazwisko - według mnie jest to niepotrzebne (można to pominąć?) ale są z tego pobierane informacje do instalowanych później programów np. MSXML Parser 6.0 tylko… po kiego grzyba? :stuck_out_tongue:

Nazwa kompa - to co tu wpiszę mysi być unikalne?

Ja w nazwisko wpisuje imię :slight_smile: a w nazwa kompa jego numerek bądź imię :stuck_out_tongue: (mam w domu 5 kompów [3 xp i 2 vista] + 1 server na debianie) :slight_smile:

mam jescze jedna propozycje:

Nazwisko: 希克斯特

Nazwa komputera: 亚历山德琳