WinXP - problem z hasłem Administratora

Witam! Mam poważny i niezwykle pilny problem. W pracy (sfera budżetowa) otrzymałem do użytkowania laptopa z WinXP Pro(OEM). Niestety, wcześniejsi użytkownicy założyli konto Administratora, zabezpieczyli je hasłemm a następnie przestali pracować w firmie. Konto i hasło zostało - oczywiście nikt hasła nie zna. Do systemu loguję się tylko przez konto Gość, więc oczywistym jest, że nie mam pełnej władzy nad kompem. Co robić? Format i reinstalka nie wchodzi w grę bo to wersja OEM, więc nie mam źródła instalacji. Jest jakiś sposób na obejście, reset, usunięcie hasła i konta Administratora? :expressionless:

KLIK

Spróbuj tak:

Uruchom komputer w trybie awaryjnym (naciskaj klawisz F8 przed rozpoczęciem ładowania systemu).

W trybie awaryjnym otwórz konto Administratora i wejdź w:

START -> Panel sterowania -> Konta użytkowników -> Konto Administratora -> Utwórz nowe hasło (wpisz swoje, nowe hasło) i uruchom ponownie komputer (już bez trybu awaryjnego).

Jak to nie?? A co ma zrobić posiadacz wersji OEM jak mu system padnie?? Kupić nową?? Powinna być płytka, chociaż na laptopie to możę być win na ukrytej partycji. Nie macie we firmie informatyka?? Hehe, chętnie bym zatrudnił:P