WinXP SP3 i problem ze stylem

Witam serdecznie!

Zainstalowałem sobie dzisiaj SP3 do Windows XP PL, po instalacji automatycznie zmienił mi się styl w systemie na ten “szary” znany z Win98 itp. (miałem doinstalowany dodatkowy styl). Po restarcie komputera chciałem zmienić styl na ten, który wcześniej sobie doinstalowałem jeszcze przed instalacją SP3 i tak też zrobiłem…, ale teraz wszystko co powinien zmienić styl stało sie czarne… i po uruchomieniu Windowsa mam widoczne tylko ikony, reszta ekranu (tapeta, menu start itp.) jest czarna:/ Jak mogę to naprawić? Przywrócić chociaż domyślny styl? Bardzo proszę o pomoc.

Heh nie słyszałem o oficjalnej LEGALNEJ wersji Sp3 ,może tu tkwi szkopuł [-X

Danonek87 , nie ma jeszcze polskiej wersji SP3 do XP… Więc musisałeś zainstalować SP3 ENG na polski system… :roll:

Nawet gdybyś jakimś cudem miał polską wersję SP3 RTM , bo fizycznie już jest, to musisz jeszcze raz zając się biblioteką uxtheme.dll.

Tym nie mniej, sądzę, że jest tak, jak napisał Lords21.

Legalna jest już na MSDN. Nie instalowałeś wcześniej żadnych uxpatch ? Bo prawdopodobnie on jest winowajcą, tzn nie działa jeszcze z SP3

Musisz poczekać na patch do skórek. To samo było przy pierwszym i drugim Service Packu. Style nie chciały działać bez programów typu StyleXP, TuneUp Utilities lub właśnie patchowania.

Wpisz w google uxtheme.dll+SP3 może znajdziesz na to lekarstwo aby dograne style działały, na jednej stronie widziałem że jest wersja tego patha do SP3 tylko nie pamiętam co to za strona była.

Dołączę się do tematu. Również zainstalowałem SP3 i poszukuję rozwiązania problemu. Według tej instrukcji: http://pl.youtube.com/watch?v=PeAOI3LF31s pobrałem plik uxtheme.dll dla stabilnego SP3, ale po angielsku. Czy mogę podmienić oryginalny plik z polskiej wersji językowej na ten zmodyfikowany angielski, czy muszę czekać na polski?

Możesz na ten angielski.

Faktycznie, wszystko działa, znów kompozycje są odblokowane :slight_smile: