WinZip 9.0 - spolszczenie

Witam wszystkich. Poszukuję spolszczenia do najnoeszej wersji WinZip’a 9.0. Nie wiem czy takowe już się ukazało, ale jeśli ktoś z Was gdzieś się z nim spotakał, proszę o odpowiedź. I jeszcze jedno pytanie. Czy istnieje możliwość rozbudowy omawianego programu o obsługę plików typu *rar. Chodzi mi tu o swego rodzaju Plug-In, autorstwa przeciętnych użytkowników, gdyż na producenta nie mamy co liczyć…

Za odpowiedzi będę bardzo wdzięczny…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

Z tego, co wiem, sposzczenia do WinZip 9.0 jeszcze nie ma, ja natomiast polecałbym Ci WinRARA. :slight_smile:

Bardzo dobra porada boczi… WinRAR jest bardzo dobry, jednakże ja jakoś uczepiłem sie ostatnio WinZip’a i znajduje w nim pewne zalety np. szybciej pakuje. Pozatym jak zapakuje coś w formacie *.zip to wystarczy że ktoś ma Windows’a XP i bezproblemu rozpakuje ten plik, bez konieczności posiadania dodatkowych programów. Dziekuję za odpowiedź i czekam cierpliwie aż spolszczenie się ukaże…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

To fakt,WinZip szybciej pakuje :slight_smile: Ale mimo wszystko ja polecam WinAce 2.5,pakuje szybko,posiada znakomitą kompresję i szyfrowanie hasłem nie do złamania :slight_smile:

Pozdrawiam

ja także polecam WINRARA,integruje sie zplikami WINZIP,czyli tymi które są zapisane w tym formacie…przynajmniej nie trzeba miec 2 róznych.

Jest też coś takiego jak 7Zip, ma swój własny format kompresji… Sam go nie uzywam, więc nic więcej o nim nie wiem :stuck_out_tongue: Poczytaj sobie, chyba nawet ten program jest na vortalu. :slight_smile:

Jest i gorąco go polecamy :wink:

Znajdziesz go tutaj:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=3&id=503

na drugim miejscu stawiam… Total Commandera :wink:

Ja polecam WinRARa i Total Commandera.