WinZip 9.0 - spolszczenie


(Tuwaras) #1

Witam wszystkich. Poszukuję spolszczenia do najnoeszej wersji WinZip'a 9.0. Nie wiem czy takowe już się ukazało, ale jeśli ktoś z Was gdzieś się z nim spotakał, proszę o odpowiedź. I jeszcze jedno pytanie. Czy istnieje możliwość rozbudowy omawianego programu o obsługę plików typu *rar. Chodzi mi tu o swego rodzaju Plug-In, autorstwa przeciętnych użytkowników, gdyż na producenta nie mamy co liczyć...

Za odpowiedzi będę bardzo wdzięczny...

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:


(boczi) #2

Z tego, co wiem, sposzczenia do WinZip 9.0 jeszcze nie ma, ja natomiast polecałbym Ci WinRARA. :slight_smile:


(Tuwaras) #3

Bardzo dobra porada boczi... WinRAR jest bardzo dobry, jednakże ja jakoś uczepiłem sie ostatnio WinZip'a i znajduje w nim pewne zalety np. szybciej pakuje. Pozatym jak zapakuje coś w formacie *.zip to wystarczy że ktoś ma Windows'a XP i bezproblemu rozpakuje ten plik, bez konieczności posiadania dodatkowych programów. Dziekuję za odpowiedź i czekam cierpliwie aż spolszczenie się ukaże...

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:


(Qra69) #4

To fakt,WinZip szybciej pakuje :slight_smile: Ale mimo wszystko ja polecam WinAce 2.5,pakuje szybko,posiada znakomitą kompresję i szyfrowanie hasłem nie do złamania :slight_smile:

Pozdrawiam


(Krzysiek21) #5

ja także polecam WINRARA,integruje sie zplikami WINZIP,czyli tymi które są zapisane w tym formacie....przynajmniej nie trzeba miec 2 róznych.


(boczi) #6

Jest też coś takiego jak 7Zip, ma swój własny format kompresji... Sam go nie uzywam, więc nic więcej o nim nie wiem :stuck_out_tongue: Poczytaj sobie, chyba nawet ten program jest na vortalu. :slight_smile:


(Krogulec) #7

Jest i gorąco go polecamy :wink:

Znajdziesz go tutaj:

na drugim miejscu stawiam... Total Commandera :wink:


(Jr14) #8

Ja polecam WinRARa i Total Commandera.