WIRELESS nie dziala na laptopie Asus

witajcie,

mam Asusa i udało mi sie podłączyć pod sieć bezprzewodową raz a potem, sieć się rozłączyła i od poł godziny nie mogę się połączyć z siecią bezprzewodową (komputer nie znajduje żadnych sieci) !!

Wiem że w okolicy jest z pięć sieci bezprzewodowych !!

Padło wifi w laptopie - to ten gorszy scenariusz , troche lepszy to to że ktoś był cwanszy jak sie wydaje i zobaczywszy że ma na sieci nieproszonego gościa namieszał ci w rejestrze wyłanczając usługi odpowiedzialne za wifi , w sieci wewnetrznej jest to bardzo prosty zabieg z wykożystaniem odpowiedniego skryptu/programu , pozostaje naprawa systemu z płyty systemowej lub narzędziem systemu bios jeżeli system znajduje się na “ukrytej” partycjii a na przyszłość proponuje nie kożystać z prywatnych sieci wifi gdyż tylko pozornie kożystanie z nich jest bezpieczne i bezkarne.

Zbych1

dziękuję za scenariusz…

Odkryłem iż mój laptop ma wyłączane WIFI przez kombinację klawiszową a nie przez jakiś jeden przycisk !!

Juz wszystko jest w porządku

dziękuję

słuchaj mikber18 mam ten sam problem na laptopie z vistą hp. wifi nie chce mi chodzc, przelanczam caly czas wlacznik ale nic to nie daje, podaj ten skrót klawiszowy albo cos co ci pomoglo. z góry thx

marqo90 , skrót klawiszowy to FN + F2

pozdrawiam