Wireless

Czy za pomocą Routera wyposażonego w wyjście do sieci bezprzewodowej jest możliwe podłączenie się do sieci Wi-Fi, jeżeli tak to jak ją rozpoznać w systemie XP (router połączony z kompem kablem).

Napisz kolego jakie masz złącze do neta i czy masz już jakąś infrastrukture sieciową ??

Łącze ISDN podłączone do " Punkt dostępowy sieci bezprzewodowej z wbudowanym routerem" ten natomiast siecią lan podłączone ma 2 kompy.

Czy za pomocą tak zbudowanej sieci mogę podłączyć się do sieci wi-fi (czy w komputerach musi być osobna karta wi-fi, żeby połączyć się z inną siecią)?

Ja mam podobnie sieć rozwiązaną lesz my mamry ruter osobno, potem przejście przez słicza i kabelkami na dwa kompy oraz antenami na 4 stanowiska, u nas wszystkie pomputery w sieci się widzą i jest ok. Jesli chodzi o twoje ustawienia nie miałem jeszcze przyjenmości bawić siętego typu sprzętem ale podejżewam że sieci się będą widziały a jeśli nie to kwestia odpowiedniego skonfigurowania wap-a. Aby z innego kompa połączyć sie wi-fi do sieci potrzebujesz albo kart wi-fi z odpowiednio silnymi antenami lub jest to żadke niektóre laptopy mają integry ale jest to żadko spotykane.