Wirtualna Postać Animacja poruszająca się po ekranie jaki Pr

Witam Państwa

Proszę o informację jaki program będzie najlepszy i czy taki istnieje najlepiej w języku Polskim jak nie ma zadowolę się programem angielskim,

tylko żeby nie był za bardzo skomplikowany.

Chodzi mi o program za pomaca którego stworzę animowaną postać wirtualną chodzącą po ekranie Windowsa robiącą rożne dziwne rzeczy,

Ściągałem program GameMaker 8.1 myślałem ze będzie to dobry program ale nie da się lub jest to za bardzo skomplikowane stworzyłem w nim Postać która się porusza ale tylko w okienku chce zrobić tak żeby się poruszała bez okienka, ma się poruszać po ekranie.

Proszę o informację i dobre rady ściągałem masę programów i przeczytałem chyba wszystko co się da i nie wiem jaki będzie najlepszy najlepiej jak będzie podobny do GameMaker 8.1 nie trzeba znać w nim kodów do prostych animacji a ja nie znam języka programisty dopiero się uczę sam.

Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny Dziękuje

http://www.dobreprogramy.pl/endorphin,P … 12294.html

Dziękuje za odpowiedź

Mi chodzi o program za pomocą którego stworzę aplikację która umożliwi postaci maskotce poruszać się po ekranie Windows po pulpicie

Ten program jest dobry ale do innych rzeczy obróbki postaci z tego co przeczytałem nawet zaawansowany ale nie umożliwi mi zapisania stworzonej maskotce poruszania się po pulpicie poszukuje dość prostego programu