Wirtualny lub książkowy kurs języka holenderskiego

tak jak w temacie ;] szukam jakichś podręczników lub programów :slight_smile: w empikach nothing, w salonach kolpoltera i innych molochach tego typu też… szukam jakiegoś podręcznika, słownika i/lub programów do nauki :slight_smile:

http://www.jezykiobce.pl/niderlandzki_audiokursy.php

Ja kiedyś się uczyłem kiedyś (a raczej próbowałem) norweskiego z tego kursu. Nie powiem, zły nie jest, ale ja wolę iśc gdzieś na lekcje. I BTW - nie holenderski, a niderlandzki.

Jeśli się nie mylę to holenderski jest w ESKK (kurs korespondencyjny).

www.eskk.pl

obie oferty znalazłem w google :slight_smile: mi chodzi o coś bardziej podręcznikowego… kurs korespondencyjny odpada i nauka ze słuchu również :confused: mi chodzi o coś co mógłbim ćwiczyć pisemnie :slight_smile: wymowy zawsze się moge nauczyć ( mam skąd :slight_smile: )… i jeszcze jedno ważne zagadnienie… jakiś słownik… :confused:


ale dzięx za odzew ^^

gothmori , słowniki to najlepiej angielsko-niderlandzkie (jak znasz angielski), bo te polskie to…

plunio7 , bo te polskie to? właśnie w tym problem że ich nie ma… obawiam się że i angielskim byłby problem :slight_smile: tzn mniejszy bo bym zamówił na jakimś ebayu :slight_smile: co do angelskiego to znam średnio :slight_smile: tzn wysłowić się potrafię ale np. z językiem poetyckim miałbym spory kłopot :slight_smile: