Wirus - android - usunęły mi się zdjęcia

Dzisiaj rano zniknęły mi wszystkie zdjęcia jakie miałem. Nie wiem czy to jakiś wirus czy co sie stało. Zdjęcia miałem na karcie microSD, nic nie robiłem, po prostu rano już ich nie było. Jak sprawdzić czy to jakiś wirus?

Pobierz ze sklepu play antywirusa AVG który jest za darmo i zrób skanowanie.

 

Jeżeli to wirus - możesz sprawdzić antywirusem adekwatnym do twojego systemu operacyjnego w telefonie - ja polecam BitDefender :slight_smile: Jeżeli masz czytnik pamięci microSD - sprawdź na komputerze czy widzi dysk. Jeśli tak - masz szansę odzyskania zdjęć i usuniętych plików poprzez przywracanie usuniętych plików - polecam zapoznanie się z programami - http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Programy,Windows,224.html z których osobiście polecam :   BulletProf File Copy 1.53 z którego przedwczoraj korzystałem i przywracałem usunięte oraz uszkodzone pliki z karty SD :slight_smile:

Zrób skanowanie. Ja akurat korzystam z Avast - niemniej musisz liczyć się z tym, że zdjęć być może nie odzyskasz. 

Android Recovery.apk => 7-Data Android Recovery.apk

TUTAJ SZUKAJ

Odzyskać, odzyska, ale pod warunkiem, że nie zostały nadpisane przez inne pliki, jeśli już tak, to klapa.