Wirus antywirus czy coś jeszcze?

Nie wiem czy w dobrym dziale. Miałem problem z nową kartą w Edge mianowicie msn.com samo się pojawiało gdy komputer był na wygaszaczu. Usunąłem historię i problem zniknął. Założyłem nowy temat odnośnie czyszczenia systemu za pomocą Ccleanera i tam ktoś powiedział, że nie używa się go do czyszczenia po infekcji. W takim razie co używacie oprócz antywirusa? Dwóch nie można. To w ramach ciekawostki.

Pierwotny dział był bardzo źle dobrany, screen jak zwykle dla kumatych tj. nie dla MatewoosH:

W tamtym dziale możesz napisać poradę do zatwierdzenia np. tricki do Worda/Excela a nie prosić o pomoc.

Skanery na żądanie, obok antywirusa takie jak Malwarebytes, RogueKiller, Emsisoft Emergency KIT - jeśli dotyczy infekcji.

Do sprzątania w systemie wystarczy systemowe narzędzie „Oczyszczanie dysku” lub otwartoźródłowy BleachBit. CCleaner to przeżytek.

1 polubienie

Moja obserwacja i próba diagnozy:
Twoje forumowe natręctwa i spowodowane nimi nieudolne próby zaczepek weszły już na poziom wyższy i zahaczają o dziwactwo. Zalecam podjęcie działań zmierzających do zadbania o własne zdrowie. :wink:

Jest choroba jest diagnoza cholera jasna co to za jazda?

Chorobą jest brak znajomości silnika discourse, on nie kuma, że ołówek w rogu pierwszego posta mówi kto przeniósł wątek miedzy działami.

On doskonale „kuma” co znaczy ikona ołówka (twoje forumowe natręctwo najwyraźniej wmówiło ci inaczej) i zupełnie go nie obchodzi że przeniosłeś wątek między działami - zrobiłeś dobrze. Szukasz poklasku czy może medal chcesz dostać za to?

A chorobą jest odkopywanie tematu tylko po to, żeby napisać coś i wyciągnąć z tego bzdurny wniosek.
Nie nieznajomość czegoś.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.