Wirus blokujący strony z antywirusami/adobe

Witam.

Borykam się z pewnym złośliwym wirusem, który blokuje używanie antywirusów czy flash playera, a nawet wejście na strony producentów tychże programów. Widziałem podobne problemy w starszych tematach, tam ludzie prosili o wklejanie logów z Combofixa - idąc za przykładem, umieszczam tu swój.

Pozdrawiam i proszę o pomoc

http://wklej.org/id/1113521/

raport OTL

http://www.wklej.org/id/1113531/

raport OTL extras

http://www.wklej.org/id/1113534/

Hej,

Na forum wklejamy na początek logi z OTL’a - jak przeprowadzić skan i gdzie wkleić logi dowiesz się z tematu - analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zapomniałem dodać - miałem zainstalowaną najnowszą wersję Kasperskiego. Po sprawdzeniu okazało się, że ochrona została wyłączona i nie mogę jej z powrotem włączyć. Podobnie jest ze skanowaniem - nie działa. Co do logów - edytowałem pierwszą wiadomość, dziękuję za sprostowanie.

Nie widać infekcji. Odinstaluj Kaspersky skoro jest uszkodzony.

Dysk przeskanuj Dr.Web CureIt lub KLIK

Problem niestety powrócił. Dodatkowo straciłem możliwość wejścia na youtube. Skanowałem komputer za pomocą Dr.Web CureIt, program wykrył jakiegoś wirusa, usunął go, lecz nic to nie zmieniło. Wklejam aktualne logi: OTL, Extras Dodam, że najnowszy Kaspersky był aktywny od czasu kiedy problem zniknął… Nie wiem więc, czy wtedy do końca wyleczyłem komputer.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Nie widać żadnej infekcji.