Wirus blokujący strony z antywirusami/adobe


(Jekksentarr) #1

Witam.

Borykam się z pewnym złośliwym wirusem, który blokuje używanie antywirusów czy flash playera, a nawet wejście na strony producentów tychże programów. Widziałem podobne problemy w starszych tematach, tam ludzie prosili o wklejanie logów z Combofixa - idąc za przykładem, umieszczam tu swój.

Pozdrawiam i proszę o pomoc

http://wklej.org/id/1113521/

raport OTL

http://www.wklej.org/id/1113531/

raport OTL extras

http://www.wklej.org/id/1113534/


(Dimatheus) #2

Hej,

Na forum wklejamy na początek logi z OTL’a - jak przeprowadzić skan i gdzie wkleić logi dowiesz się z tematu - analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Jekksentarr) #3

Zapomniałem dodać - miałem zainstalowaną najnowszą wersję Kasperskiego. Po sprawdzeniu okazało się, że ochrona została wyłączona i nie mogę jej z powrotem włączyć. Podobnie jest ze skanowaniem - nie działa. Co do logów - edytowałem pierwszą wiadomość, dziękuję za sprostowanie.


(Atis) #4

Nie widać infekcji. Odinstaluj Kaspersky skoro jest uszkodzony.

Dysk przeskanuj Dr.Web CureIt lub KLIK


(Jekksentarr) #5

Problem niestety powrócił. Dodatkowo straciłem możliwość wejścia na youtube. Skanowałem komputer za pomocą Dr.Web CureIt, program wykrył jakiegoś wirusa, usunął go, lecz nic to nie zmieniło. Wklejam aktualne logi: OTL, Extras Dodam, że najnowszy Kaspersky był aktywny od czasu kiedy problem zniknął… Nie wiem więc, czy wtedy do końca wyleczyłem komputer.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.


(Atis) #6

Nie widać żadnej infekcji.