Wirus blokuje intalację i aktualizację programów

TAk jak w temacie, problemy objawiają się głównie tym że np nie da rady ze stron w internecie ścianąć antywirusa etc. po wrzuceniu go przez pendriva nie wykrywa wirusa i nie chce się aktualizować. myślałem że Spydoctor zaradzi temu ale tu też jest problem bo żeby go zainstalować instalator musi bobrać coś z internetu i też nie da rady. Wogóle gdy np chce w operze bądz innej przeglądarce przejść do innej karty przy naciśnieciu sierodkowego przycisku myszy wywala mnie automatycznie do google. Prosze mnie traktować ja kogoś zielonego w tych sprawach i opisywać wszystko krok po kroku. Zgóry dziękuje wam

Zrób logi OTL extras i otl na http://www.wklej.org ,tu linki ,oraz GMER ,

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj,jak posiadasz wszelkie programy, tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) i usuń instalowany przez nie sterownik SPTD - > SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

http://www.wklej.org/id/386521/#

jeśli chodzi o tego gmer’a to nie działa mi ;/ nie wiem czemu włanczam go i pisze że Wystąpił problem z aplikacją gmer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Edytuj post powyżej i dołącz plik Extras.txt (ja w tych sprawach nie pomagam,czekaj na speca od logów)

W zastępstwie GMER spróbuj użyć Rootrepeal http://helpc.eu/rootrepeal-t5751.html

http://www.wklej.org/id/386539/

http://www.wklej.org/id/386546/

Dodane 08.09.2010 (Śr) 23:48

pomoże ktoś czy już nic nikt nie powie?