Wirus csrss.exe

Witam. Piszę tu, ponieważ komputer zaczął ostatnio mulić i wolno działać. Komputer nie jest zasyfiony, ma tylko potrzebne aplikacje (zero gier) i jak dotąd działał dobrze (chociaż było widać, że coś zwalnia). Kaspersky-Internet-Security2012 nic nie znalazł. Zacząłem więc szukać podejrzanych procesów w komputerze i znalazłem proces csrss.exe (który swoją drogą miałem chyba tez kiedyś na jakimś laptopie), którego nie da się zakończyć. Wpisałem więc “csrss.exe” na viruslist.pl i pojawiła się długa lista, wirusów, czy trojanów jakimi ten plik mógłby być. Zacząłem sprawdzać, które objawy (np. lokalizacje się zgadzają). Odnalazłem to: http://www.viruslist.pl/encyclopedia.ht … 1&uid=4802 Podobieństwo jest takie, że w folderze System32 znajduje się poza plikiem csrss.exe także plik smss.exe, wspomniany w tym linku. Skanowałem plik virustotalem i nie znalazł żadnego zagrożenia. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Czy to jakiś plik systemowy?

Edit: Mam jeszcze proces winlogon.exe, który podobnie do csrss.exe nie da się zakończyć.

Pokaż logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

W jakiej lokalizacji te plkki są wykrywane? Prawdziwych plików systemowych raczej nie usunąłbyś tak łatwo.

Pozdrawiam