Wirus? czy czegoś brak w przeglądarce?

Witam nie wiem co się dzieje strony mi się otwierają średnio i jak piszę tego posta to myśli długo by wczytać te jedną emotkę.I tak na innych stonach jest

jak naprzykład dobreprogramy stronka otwiera się średnio jak na moją prędkośc neta 256 otwieralo sie szybko i też myśli nad 2 obrazkami.

Weszłem sprawdzić na stronę osloskop czy jak to sie nazywa sprawdzić czy sie wczyta i o dziwo wczytała się szybko lecz odnosniki i linki strasznie dlugo sie ładowały;(.Tak samo z Epulsem u mnie pokazalo sie brak połączenia nie można nic zrobić co jedyne tylko się zalogować u innych kumpli smiga bo się pytałem.Moja przeglądarka to Mozilla Firefox 2 ale na Oprze też sie tak działo nie wiem czego to jest przyczyna:( zeskanowałem Spybotem nic nie znalazł.Czego to może być przyczyna?? i co zrobic by było OK?

P.S skończyłem pisać posta a emotka wciąż się nie wczytała :mrgreen: trochę się rozpisałem ale to jest cały mój problem:(

No ja mam dokładnie takie samo poł. jak ty, tyle, że u mnie, wszystko jest GiT, nagle szybkosc internetu, zmniejsza sie nie miłosiernie i prędkosci do 2 kb/s, u mnie pomaga poprostu restart komputer. A syfu to ja napewno nie mam, wkońcu jestem szczęśliwym posiadaczem Linux’a :slight_smile:

maciejko18, jezeli sprawdziles spybotem, to sprawdz jeszcze antywirem jakims. polecam avast , darmowy i po polsku. lub kaspersky pro edition , ale nie jest ona darmowy juz