Wirus diwunawo

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Nie ukrywam że potrzebuję natychmiastowej pomocy. Mam wirusy których kaspersky 2009 nie umie usunąć. Usunął konia trojańskiego związanego zapewne z tym samym źródłem co wirusy. Problem polega na tym że wyskakują mi reklamy w okienkach IE, pomimo że używam FF, oraz że kaspersky odnajduje keylocki i luki. Poza tym we wszystkich zawirusionych folderach wydaje mi się że istnieje plik diwunawo.dll którego nie da się mechanicznie usunąć ponieważ jest aktualnie używany. Większość wirusów znajduję się niestety w system32. Bardzo proszę o waszą pomoc, o pomoc jak najszybszą bo już drugi dzień się z tym męczę. Oto log z hijacka: http://wklej.org/id/31677/. Z góry wielkie dzięki wszystkim i wesołych świąt życzę.

Fix w HijackThis:

Wrzuć log z ComboFix na WKLEJTO lub WKLEJ.ORG następnie link wklej na forum.

Tylko że combofix nie chce mi się uruchomić. Czy istnieje jakaś alternatywa dla niego? Niestety po fixie znów wracają te zapisy.

Użyj (w Trybie Awaryjnym)–>SDFix. (niżej na stronie linku).

Pokaż Report.txt znajdujący się w folderze SDFix.

=============

K.

W czasie pobierania i skanowania combofixem zamknij wszelkie programy ochronne (Antywirusa, zaporę)

Jak nie pomoże:

Spróbuj podczas pobierania zapisać nie pod nazwą ComboFix.exe tylko z kreską pomiędzy:

Combo-Fix.exe

Jeśli to również:

Uruchom combofix w trybie awaryjnym