Wirus Facebookowy

Siema chłopaki.

Od pewnego czasu mam pewien problem, a mianowicie nie mogę wejść na Facebooka ponieważ odsyła mnie albo do wyszukiwarki V Share lub MyStart. Co gorsza nie mogę pobrać żadnego antywirusa.

Spróbowałem coś z tym zrobić, więc pobrałem Smarty Uinstaller’a i usunąłem zawartość V Share. Niby ten toolbar już nie wyskakiwał, ale za to dał o sobie znać MyStart. Chciałem z nim zrobić to samo co z V Share lecz Smarty nie znalazł żadnej zawartości tego programu na komputerze, a gdy próbowałem pobrać owy Toolbar nie było żadnej reakcji na żadnej stronie.

Odinstalowałem więc Mozillę i zainstalowałem od nowa i teraz gdy wpisuję adres facebooka nie wyskakuje żaden Toolbar, lecz to :

nlwhw1.png

Spróbowałem wejść na FB poprzez te strony

www.2unblocksites.com

www.anonymouse.org

i też nic z tego, ba nawet wchodząc w konsolę i próbując wejść poprzez adres IP strony nic się nie dzieje !

Zwracam się więc do was z prośbą bo nie wiem już kompletnie co mam robić.

Zapoznaj się z tematem opisanym na forum CCE - USUWANIE “INFEKCJI Z FACEBOOKA”

http://forums.comodo.com/polski-polish/ … #msg572856

Skaner do pobrania z ( wersja odpowiednia do systemu ) - http://forums.comodo.com/polski-polish/ … #msg573032

Skaner CCE można pobrać za pomocą drugiego komputera. Po zaktualizowaniu, cały folder kopiujemy na pendrive i wgrywamy na zainfekowany komputer.

Uruchom w trybie agresywnym. CCE został wyposażony w Aggressive Mode to znaczy mechanizm agresywnego uruchamiania - wystarczy przytrzymać klawisz Shift aby program zakończył wszystkie niebezpieczne procesy i umożliwił swobodną pracę.

Aby uruchomić CCE w Aggressive Mode należy najpierw nacisnąć i przytrzymać klawisz SHIFT a następnie uruchomić plik CCE.exe z folderu programu.

Pokaż logi z OTL otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

@miki25

Problem tkwi w tym, że nie mogę wejść nie tylko na stronę Facebooka, ale także np. na strony które podałeś

Dlatego zaproponowałem skorzystanie z drugiego komputera. Wiem, że możesz mieć z tym problem.

1.Nie mogę pokazać logów ponieważ za każdym razem gdy próbuję zeskanować w momencie skanowania modułów program się zacina i stoi w miejscu.

  1. Miki,a co jeśli nie mam dostępu do drugiego komputera ?

Nie pozostaje mi chyba nic innego jak format komputera. :frowning:

Wykonaj logi w trybie awaryjnym.