Wirus heur/html malware

Witam mam taki propblem gdy wchądzę na pocztę (onet.pl)to kiedy chce wysłać list to pokazują mi sie 2 wiruse (heur/html malware)

Czy ktoś wie jak je usunąc??

Mam program antywirusowy avira antivir personal edition classic

Czekam na wasze odpowiedzi z góry serdecznie dziękuje

Wejdź na tę stronę: http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (działa tylko pod Internet Explorer) i przeskanuj dokładnie komputer tym skanerem. Potem daj raport ze skanowania.

U mnie pojawiło się dzisiaj dokładnie to samo. Wchodzę na “Nowy list” w onecie i wyskakuje mi dwa razy heur/html.malware. Zeskanowałam komputer i nic to nie dało. Co ciekawe też mam Avira Antivir. W pracy mam inny program antywirusowy i bez problemu weszłam na pocztę. Teraz tylko pytanie, czy to jest problem z onetem i poprostu Avira go wykryła, czy wirus jest na kompie i muszę zmienić program antywirusowy? Czy ma ktoś jakiś genialny pomysł?? :smiley:

właśnie przeskanowałem kasperskim i nic nie wykrył.A jak wchodze na poczte nacisnę wyślij to pokazuje mi sie ramka z tym wirusem i pisze że to jest heur/html malware a znajduje się tutaj:C:\Documents and settings\administrator\Ustawienia lokalne\temporary internet files\Content.IE5\X7ZIS23V\napisz_002[1].js

Czy ktoś wie jak go usunąc?Czy można go poprostu z ignorować

Przeczyść komputer Ccleanerem

Może to pomoże a jeśli nie to usuń pliki z tego folderu:C:\Documents and settings\administrator\Ustawienia lokalne\temporary internet files (katalog może być ukryty)

Hmm przeczyściłem cały system i przeglądarki tym programem co napisałeś i nic nie dało więc usunąłem pliki z tego folderu C:\Documents and settings\administrator\Ustawienia lokalne\temporary internet files i też nic nie dało nadal się pokazuje wirus.Masz może jeszcze jakieś pomysły??