Wirus Heur.W32

Witam.

Prosilbym o pomoc, jakis specow komputerowych (ktorym ja nie jestem) o pomoc w rozwiazaniu problemu…

Sciagalem pewne pliki z internetu i niestety odpalilem u siebie wirusa, albo trojana, ale raczej to pierwsze. Wygladalo to tak ze odpalilem jakiś tam .exe i 0 reakcji…

Przeskanowalem system i rejestr tym:

-CCleaner

-Microsoft security essentials

nic nie wykrylo, więc przeskanowalem jeszcze skanerem on-line mks_vir:

i wykrylo mi Heur.W32 ktorego nie da sie skasowac, ani wyleczyc. Ten wirus ciagle mi tworzy jakies procesy dfi.exe albo jeszcze cos innego i to otwiera mi nowe witryny z jakimis stronami z kosmosu.

Ja zamykam proces dfi.exe a za 10minut juz jest odpalony.

Wklejam loga zeskanowanego przez taki programik - HIjackthis:

http://wklejto.pl/81462 /// hasło: 123

(skana zrobilem podczas odpalonego procesu dfi.exe)

Strasznie mnie to denerwuje, bo niedawno mialem czyszczonego kompa i znowu jakies swinstwo zlapal.

Prosze o pomoc!! Z góry dziekuje!

Cytat z tematu >http://forum.dobreprogramy.pl/otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

jessi

czy to nie był czasem plik serwer.exe ?

Sory że nie dałem loga z olt, wlasnie jak wrzucilem loga z Hijacka to dopiero mi sie sciagal olt, a potem jeszcze skan - nie wiedzialem ile bedzie trwal.

już sobie poradziłem, nawet nie wiedziałem że to będzie takie proste.

mks_vir nie chciał skasować, ale dało radę ręcznie…

to były pliki dfi.exe, dfg.exe i dff.exe /// C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Temp

przy okazji skasowałem sobie coś od aqq jak grzebalem w autostarcie i przestało działać jak należy…

przywracanie systemu może mi przywrócić wirusa :>? Jakbym przwrócił to może aqq będzie działać?

aqq = komunikator, coś jak gg.

Przywracanie systemu to lepiej wyłącz i włącz na wszystkich dyskach, a AQQ przeinstaluj :wink: .

aqq przeinstalowalem 2x i nic.

normalnie się uruchamia, tylko nie mogę nic kliknąć, tzn. jak klikam na jakiś kontakt to okienko się nie otwiera, tak samo jak kliknę np. w “opcje”. Kontakty działają poprawnie tj. serwer wysyła mi dane o czyjejś dostępności ;>

Wiktorek91 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

problem z aqq rozwiązałem. Pomogło przywracanie systemu.