Wirus, który blokuje wyświetlanie stron FB, YT

(Thecu) #1

Witam

Mój problem polega na tym, że od kilku dni nie wyświetla mi się strona facebooka, a dokładniej to wyświetla się jakby sam html zero grafiki kilka linków. Miałem również ten sam problem z portalem YouTube ale problem sam się rozwiązał.

Szukałem długo jakiegoś rozwiązania w necie i znalazłem na forum dobreprogramy wątek, w którym to kolega opisywał ten sam problem i otrzymał pomoc w jego rozwiązaniu.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie!

Pozdrawiam mccornick

(ra-v) #2

Nie wiemy co robiłeś ani w jakich przeglądarkach się to dzieje.

Najprościej to wyczyścić ręcznie wszystkie dane przeglądarek, a jeśli nie pomoże dobrze przeskanować antywirusem, najlepiej takim, który skanuje przy starcie systemu.

(Thecu) #3

Sprawdzałem IE, Firefoxa, chroma. Tak zrobiłem wyczyściłem ciasteczka sprawdzałem wyświetlanie obrazków czy strona nie jest dodana do wyjątków. Czy mógłbyś mi doradzić jakim programem przeskanować komputer obecnie używam panda cloud

Podaj log z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

(Thecu) #5

Dodam jeszcze, że problem występuje na wszystkich komputerach podłączonych do mojej sieci. Czy to możliwe żeby router coś blokował?

(ra-v) #6

Zrób to co wyżej bibut wskazał.

Może zmień DNS na googlowskie, może jest problem z domyślnymi.