Wirus który usuwa wszystkie pliki .exe.msi itd

Witam proszę wszystkich o szybką pomoc nie wiem co się dzieje od miesiąca mam nowego kompa i 2 razy już go z tego powodu muszę formatować nie pobieram nic z torrentów czy innych mam na kompie tylko oryginalne gry i programy antywirus za pierwszym razem jak to się działo to avast internet seciurity a teraz norton internet security… Otóż nagle z nikąd po restarcie zniknął mi plik np. do gry main.exe albo do sterowników od karty sieciowej killernetwork.msi próbowałem reinstalować sterownik ale nie pomogło bo wywala błędy podczas instalacji, gry mmo po odpaleniu proszą o ponowne pobranie, skype przestał działać musiałem go usunąć całkiem z kompa i pobrać jeszcze raz. Antywirusy avast i norton nic nie wykrywają, a ja nie chcę co miesiąc formatować komputera z tego powodu… o co może chodzić w czym jest problem z internetu korzystam sam nikt nie był i nie jest więcej podłączony do mojego netu. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc gdyż nie mam pojęcia co robić zależy mi na tym żeby już nie formatować tego komputera kolejny raz nawet jeśli to zrobię już przeczuwam że za prę miesięcy będzie to samo… wszystkie części w komputerze są sprawne bo za pierwszym razem jak to się działo zaniosłem go do serwisu w którym kupiłem, oddali go powiedzieli że wszystko już ok sformatowali tylko system i zainstalowali na nowo i do tej pory było ok a teraz znów to samo…

Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy