Wirus na forum

Witam,

otóż problem polega na tym, że mam “wirusa” na forum {ciach} i kompletnie nie wiem, jak sobie z nim poradzić. Czy ktoś mógłby pomóc?

Sprawdzałem status na stronie sucuri.net i tutaj widzę “parę” wirusów, tylko jak je usunąć?

Z góry dzięki za odp. :slight_smile:

Masz backup plików?

Wywalić wszystko z hostingu i wrzucić na nowo.

Niestety nie… czy stronę na 100% trzeba robić od nowa, i jak się zabezpieczyć przed atakami?

mertens ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Proszę nie podawać bezpośredniego linku do swojej strony, lecz dokładniej opisać problem w postach.

Poniekąd dokonuje, bo mnie jakoś nie zainfekowało. Ja w kodzie źródłowym nie widzę żadnych przekierowań / nigdzie mnie nie przekierowało. Może adblock blokuje, radziłbym reklamy wywalić jeśli je masz. Te kilka postów imo to nie jakiś powód do płaczu :stuck_out_tongue: