Wirus na pendrive

Na pendrive miałam wirusa. Antywirus wykrył go i automatycznie usunął bez pytania… Teraz, kiedy chcę włączyć pendrivea wyświetla mi się ‘System Windows nie może odnaeźć pliku “jsNeq.EXe”. Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.’ co to oznacza?? ;/ czy został uszkodzony pendrive? czy jest jakaś prosta możliwość naprawy? : /

Pokaż logi z narzędzi OTL + GMER.

Z OTL pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt

(Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu Uruchom jako Administrator… ).

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Dodatkowo oprócz tego zaprezentuj raport ze skanowania USBFix z opcji 5 (przy tym miej podłączone wszystkie pendrive).

Zawartość logów wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

Pogrubiać całego tekstu w poście nie musisz…

JSNEQ.EXE -Trojan.Agent/Gen-NameScam.

Jesli nie ma na pendrive nic ważnego, to najlepiej go sformatować.

Pozdrawiam

Zwykłe formatowanie wystarczyło :slight_smile: dzięki :wink:

przeskanuj komputer także bo, co by nie było wirus skąds musiał sie wpakowac :slight_smile:

Przedstaw logi o które prosił deFco247. Być może wirus się rozprzestrzenił się na twoje dyski twarde, a może masz oprócz tego jakiegoś innego insekta.