Wirus na stronie

Otóż mam problem…

Na mojej stronie jest wirus. Informuje mnie o tym Avast, kiedy chce na nią wejść.

Miejsce wirusa: http://www.ba-clan.pl/\unp243212760

Nazwa: JS:Packed-AK [Trj]

Przeszukałem całe moje FTP i nie mogę go znaleźć…

Przez tego wirusa nie mogę się dostać na stronkę…

Przed wykrywaniem go przez Avasta, szablon na tej stronie się trochę zaczął kruszyć, tzn. Header się przesuwał wraz z panelem użytkownika, powodując dziury i kopiowanie grafik…

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Witam,

Miałem podobny problem. O godzinie 14:03 ktoś wszedł na ftp i nadpisał część plików dodając linijkę kodu przed

Witam. Na mojej stronie mam identyczną sytuację. Przy próbie wejścia na stronę Avast informuje mnie że wykryto wirusa JS:Packed-AK [Trj] Czy może mi ktoś powiedzieć jak to naprawić?? jestem w tym temacie zupełnie zielony więc jeśli można proszę o bardzo jasne, proste krok po kroku wytłumaczenie co mam zrobić.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Może dodam że problem pojawił się w dniu dzisiejszym.

mam ten sam problem ,moja strona jest na serwerze yoyo.pl problem pojawił się w dniu dzisiejszym.

Gdzie macie serwery?

Usunąłem kod wirusa ze strony,ale cały czas się zastanawiam kto go tam umieścił.

Na serwerze były tylko moje projekty stron,nikt oprócz mnie nie wchodził na tą stronę.Nie była indeksowana przez google.

U mnie też się to zdażyło, na jednym serwerze mam 3 strony i na każdej został umieszczony kod. Hosting mam na superhost.pl

pozdrawiam