Wirus Privacy Protection

Cześć. O to chodzi, ze mam wirusa na komputerze. Program Privacy Protection. Jak uniknąć tego i to zlikwidować. A więc słyszałem, ze na to są sposoby i proszę o podanie najprostszego z nich i wytłumaczenie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Drugi link z Google:

http://www.google.pl/search?q=Privacy+P … 73&bih=828

Cedar ale najgorsze jest to, ze ja nie moge na tym komputerze nic zrobić. Nawet internetu nie mogę włączyć. np. włącze jakis program muzyczny pokaze sie i po około 3-4 sekundach znika. teraz jeste na komputerze drugim. a więc masz jakąs propozycje?

W takim przypadku najlepiej antywirus na LiveCD, polecam Dr. Web http://www.searchengines.pl/Bootowalne- … 12329.html

ściągasz, wypalasz na płytkę, uruchamiasz z niej komputer, skanujesz i kasujesz wszystko co znajdzie, w razie potrzeby ponawiasz skanowanie aż nic nie znajdzie.

uzytkownik119811.html

Kurcze troche beznadziejnie bo nie mam czystej płyty. A nie masz moze innego pomysłu.? Mistrzu.

Dodane 20.11.2011 (N) 1:03

A z resztą nagram tego anty wirka i będę próbował zainstalować to mi się na chwile pokaze i się wyłączy to co to za sens. moze format dysku?

hardkor_b , popraw tytuł tematu, używając przycisku edytuj, tak aby mówił konkretnie o problemie.

@hardkor_b, jak nie masz płyty to możesz ‘wypalić’ ten obraz na pendrive’a. Wszystko masz opisane w linku, który dał kolega wyżej :slight_smile:

“A z resztą nagram tego anty wirka i będę próbował zainstalować to mi się na chwile pokaze i się wyłączy to co to za sens. moze format dysku?” Tylko, że jak odpalisz komputer z tej płyty, którą wypalisz to tak naprawdę uruchomi Ci się jakiś okrojony Linux (czyli cały syf zostaje w Windowsie) z zainstalowanym skanerem i wystarczy dzięki niemu usunąć syf. Z formatem bym się jeszcze powstrzymał :slight_smile:

Rst00 czyli jednak mam zostac z pobraniem tego antywirusa.? Bo dobra a więc jak juz odpale płyte na zawirusowanym komputerze to będzie działało.?? xD.

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem co ja i Rst00 wcześniej do Ciebie napisaliśmy? Kto Ci kazał uruchamiać antywirusa na zarażonym komputerze? Zacznij w końcu myśleć, bo bez tego nic z tymi śmieciami systemie nie zrobisz.

Masz uruchomić komputer z tej płyty ratunkowej Dr. Web a nie ten program na zaśmieconym systemie.

Aaa. No dobra rozumiem. To ja to na pendrive wrzuce sobie zamiast na płytke.

Dodane 20.11.2011 (N) 12:16

Moge zgrać na penfrive??

Dodane 20.11.2011 (N) 12:38

Ej co jest. Zgrałem to na pendrive i co dalej podłączam go włączam komputer nic się nie dzieje.

jeśli na zainfekowanym systemie nie działają skanery to przy odrobinie szczęścia RKill potrafi tymczasowo tylko w danej sesji

dezaktywować działanie złośwego kodu

czytaj

info

Fix00ser napisałem ci na PW

Dodane 20.11.2011 (N) 15:00

Mistrzu, a więc bo nie za bardzo zrozumiałem. Pobrałem na sprawnym komputerze RKill i przeniosłem przez pendrive na zainfekowany komputer, ale gdy włączam program RKill to się na chwile pojawia http://wstaw.org/m/2011/07/09/RKill.png ten obrazek tak na 1-2 sekundy i znika tak jak reszta programów. Proszę mistrzuniu odpisz w poscie.

w zależności od ilości plików na partycji systemowej RKill może przez dłuższą chwilę nie odpowiadać

czytaj

jesli RKill zatrzyma złośliwe procesy to malvarebytes powinien usunąć tego szkodnika klasy

info

i na koniec profilaktycznie wykonaj logi używając OTL ===> tutek

i wklej do Działu Bezpieczeństo ale wg zasad tego forum

i na przyszłość radzę wystrzegać się tego softu

klick

klick

klick

klick

kurcze ja nie wiem jak moge to powiedziec mówie to juz wielokrotny raz. hmm. bo to jest tak na zainfekowanym komputerze nie moge nic zrobić Fix00ser nie wiem moze ci filmik na PW wysle zebyś mnie zrozumiał

Być może płyta jest źle nagrana. Możesz wybrać z tej strony, którą podałem innego antywirusa w wersji LiveCD. To musi zadziałać.