Wirus przez gg;]

(Ryba16 88) #1

Na początku chciałbym się przywitać, bo jestem nowy:):stuck_out_tongue: Cześć:smiley:

Kazali mi zakładać nowy post, więc oki;]

Tak więc, mój problem jest taki sam, jak wielu tutaj - nowy robal latający przez gg;] Prosiłbym o pomoc, bo nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić....

Log z Hijacka

Z góry dziękuje za pomoc:)

(Bbieniol) #2

Log jest ok :slight_smile:

Czym się objawia ten robal w Twoim przypadku?

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

(Ryba16 88) #3

No więc miałem coś takiego jak simpler.exe oraz winntdll.exe usunałem je ręcznie, ale pojawiał się bład przy starcie systemu wraz z tymi plikmami (wiecie, to gdzie pojawia się 'wyślij raport o błedach", "nie wysyłaj") no i nie mogę wysyłać wiadomości gg...

Log z silent runnersa

(Bbieniol) #4

Log jest OK :slight_smile:

Czy nadal się pojawia?

(Ryba16 88) #5

nie, ale zaostał problem z gg...

(Bbieniol) #6

Jak rozumiem wiadomości nie dochodzą do innych? Jeżeli tak, to znaczy, że dostałeś tymczasowego bana na gg. Poczekaj kilkanaście godzin, to wszystko powinno wrócić do normy :slight_smile:

(Ryba16 88) #7

Tak, dokładnie, nie widać co wysyłam....

Dzięki serdeczne za pomoc :smiley:

(Naila71) #8

co zrobic zeby usunac to gowno krok po kroku! i jak wszystko ci teraz dziala?

(Bbieniol) #9

To jest ban nakładany przez gg. Tego nie da się usunąć, lecz czekać na odblokowanie konta :slight_smile:

(Naila71) #10

a co z wirusem?

(Bbieniol) #11

Jakim wirusem? W logach nic nie widać :slight_smile:

(Naila71) #12

jak go usunac? czy na pewno odblokuja mi gg?

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 19:09

antywirus wykazal mi ze to trojan, nastapila u mnie taka sama sytułacja jak u kolegi piszacego powyzej? jak sobie mm poradzic z tymi plikami "simplar.exe" wyskakuje mi blad tego pliku i wysylanie wiadomosci z gg jest uniemozliwione prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 19:10

gg 7.6

(Gutek) #13

daj spokój z tymi pytaniami na nic się nie zdadzą, nie pomoga usnąć syfu jak będzie - ostrzegam :evil:

(Naila71) #14

to co mam robic?

(Gutek) #15

Poczekaja gg wróciu do normy, jest czysto :slight_smile:

(Naila71) #16

jestes pewnien ze wszystko wroci do normy? napisalm juz do administratora gg ze niby z mojego numeru zostal przeslany tez wirus. a co z tymi plikami ktor mi sie zainstalowaly na kompa?

(Sq7qkb) #17

witam, mam problem taki sam jak wyżej, usunąłem pliki ale dalej mi się pojawiały po ponownym właczeniu kompa, próbowałem też usunąc je w trybie awaryjnym ale to też mi nic nie daje, do tego dostałem bana na gg, co mam zrobić zeby się wreszcie pozbyc tych plików...

(Naila71) #18

czekamy na podpowiedz co powinnismy zrobic

(Evvenement) #19

Nikt tu o tym nie pisał, ale chciałem zwrócić uwagę żebyście nie otwierali linków od swoich kumpli (kontaktów gg) ponieważ ten program także podszywa się pod kogoś kogo mamy na liście.Przynajmniej tak było w moim wypadku.

(Kukusia) #20

ciesz sie, ze masz w ogoleneta-bo mi po tym tak sie narobilo, ze w ogole nic nie mam ani stron nie moge przegladac, ani g, ani skype,ani dc++, ani nic tego typu... :frowning:

normalnie autorowi tego dziadostwa-simplera naleza sie niezle baty wrrr

nie czaje takich ludzi, jak sie ktos nudzi to niech sobie szuka ciekawszych zajec....wrrr..