Wirus Temp2.exe

Witam. Mam Windows XP i wygląda na to że do mego systemu dostał się wirus, przypuszczam że to Trojan. Gdy włączam komputer pokazuje mi się raport błędów “temp2.exe przestał działać i zostanie on zamknięty”. kiedyś już miałem tego wirusa, a pozbyłem się go usuwając plik “temp2” z folderu C:\WINDOWS\System32 . Teraz znów próbowałem usunąć plik lecz po restarcie systemu on znów się pojawia ! Nie wiem co robić, jestem zielony w tych sprawach, proszę o pomoc ! Próbowałem także pobrać antywirusa lecz wygląda an to że wirus nie daje za wygraną i blokuje instalację antywirusów gdyż jak próbuję uruchomić instalke przykładowego antywirusa to natychmiast pokazuje się raport błędów “to i to przestało działać” Nie wiem co robić ! Pomożecie ? :frowning:

Edit:

Extras: http://www.wklej.org/id/959248/

OTL: http://www.wklej.org/id/959254/

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Dodałem to co dodać miałem, co teraz ?

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania pokaż na forum.

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

Skrypt: http://www.wklej.org/id/959272/

OTL: http://www.wklej.org/id/959278/

Prosze bardzo.

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie to usunie OTL’a wraz z jego kwarantanną

Zobacz jak zabezpieczyć się przed infekcją z pendrive http://www.fixitpc.pl/topic/56-zabezpie … zenosnych/

Wykonaj pełny skan Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html (w trakcie instalacji nie godzisz się na okres testowy) Wykonaj pełny skan, jeśli program coś wykryje pokaż raport na forum.

Użyj Securitycheck, uaktualnij to co wskaże program analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3080641