Wirus tworzący skróty na pendrive

Witam,

Mam pewien problem, ponieważ z uczelni przyniosłam na pendrive wirusa i nie wiem jak się go pobyć. Ponieważ mam 3 tak samo wyglądające pendrivy nie pamiętam, który zainfekował mi komputer wiec chciałabym wyczyścić je wszystkie. Czy ten wirus znajduje się na komputerze czy tylko na przenośnych pamięciach, ponieważ niestety nie znam się na takich rzeczach? Do tej pory postępowałam zgodnie z instrukcją TUTAJ.

Podłączyłam dwa pendrivy do laptopa, tutaj są raporty:

USBFix Raport 1

FRST

Addition

Raporty po podłączeniu trzeciego pendrive:

USBFix Raport 2

FRST

  • nie wiedziałam, czy trzeba dwa razy skanować przy wymianie pendrivów, dlatego wstawiam na wszelki wypadek

Proszę o pomoc

Podłącz pendrive i w UsbFix kliknij Clean. Pokaż raport z czyszczenia.
Pokaż nowe logi z FRST i raport UsbFix z opcji Listing.

Nie wiem czy dobrze wszystko zrobiłam, jak już pisałam kompletnie się nie znam na tych rzeczach.

Podłączyłam pierwsze dwa pendrajwy i tutaj są raporty:

UsbFix 1 [Clean]

UsbFixing [Listing]

Trzeci pendrive:

UsbFix [Clean]

UsbFixing [Listing]

 

UsbFix_Report

FRST

Addition

 

Jak sobie wyobrażasz usunięcie infekcji skoro odłączyłaś pendrive?

Przecież jak wykonywałam te polecenia to pendrivy były podłączone.

Pendrive nie jest podłączony i nie można usunąć infekcji, więc nie ma sensu kontynuować tego tematu.
 

Jaki pendrive? Mam 3 nośniki a dwa wejścia. Jak mogę podłączyć je wszystkie na raz? Poza tym wszystko co wykonywałam było robione podczas gdy pendrajwy były podłączone do laptopa. Gdybym się na tym znała i wiedziała jak to zrobić to nie potrzebowałabym pomocy, a dostaję tu odpowiedź że pendrive nie jest podłączony? Mam go podpiąć i nie wyjmować w ogóle czy jak?