Wirus w kompie

Komp dziwnie się zachowuje, coś wstrzymuje (blokuje) pracę programów.

Proszę o sprawdzenie loga.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

wpisy usuń HJT, a folder i plik w trybie awaryjnym ręcznie

Daj log z Silenta

Ale proponuję tak:

Odpalasz GMER >> korzystasz z opcji “Gmer Awaryjny” >>> Przechodzisz do zakładki CMD >>> Zaznaczasz podopcję CMD >>> Wklejasz:

Nie mogę znaleźć pliku “_zskdmwinV” aby go usunąć.

To jest folder :slight_smile: Możliwe, że go nie ma, dlatego usuń wszystko inne i daj logi o które prosi Gutek2222 :slight_smile:

Wpisy usunąłem przy uzyciu HJT, a “NetPanel” ręcznie w trybie awaryjnym. Tego ----------> “_zskdmwinV” nie znalazłem :frowning: .

C:\Program Files\ MyGlobalSearch \bar\1.bin\MGSBAR.DLL usuń folder ręcznie

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 albo jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Nie pomogło :cry:

Nadal coś utrudnia otwieranie, zamykanie programów (opóźnia, blokuje). Komp nie reaguje na polecenia, albo robi całkiem coś innego. Chcę coś zaznaczyć ----> nie mogę, chcę rozwinąć listę ----------> rozwija się i od razu zwija itp. :frowning:

Wrzuć jeszcze raz nowe logi kontrolnie :slight_smile:

Zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Odpal checkdiska, czyli:

Start --> uruchom --> cmd i wpisz: chkdsk c: /f /r

Też takie coś miałem, był to wirus redlof.vbs (chyba tak to się pisze) Wystarczy mieć dobry antywirus i zeskanować cały komputer :slight_smile: .

Koniec! :slight_smile:

Usuń kosmetycznie ten wpis:

Poza tym już czysto :slight_smile:

Bez zmian, nadal to samo ---------LIPA.

:cry:

Zrobiłeś checkdiska? Przejrzałeś wszystkie linki, które podałem ja i Gutek2222?

Już po problemie.

Złośliwość rzeczy martwych… :slight_smile: .

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA POMOC I POZDRAWIAM.