Wirus w sieci

Witam, jakiś czas temu miałem włamanie na komputer. Włamano mi się na konto w grze, i pocztę. Używam anty-wirusa AVG w darmowej wersji, po włamaniu wykonałem skan komputera, niestety nic nie znalazło. Jakiś czas temu sytuacja się powtórzyła, znów ktoś zaatakował moją pocztę do której straciłem dostęp. Szczerze mówiąc nie wiem co robić, mam konta na allegro w banku przez co czuje się bardzo zagrożony. Nie wiem czy wirus jest na komputerze, (antywirus nic nie może znaleźć), czy może w sieci. Jak sie o tym przekonać? Co mogę zrobić? Formatowanie dysku coś pomoże? 

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

https://haveibeenpwned.com/ Sprawdź tutaj.

Ostatnio ktoś mi się wbił na nieużywane konto steam, oczywiście miałem świadomość że moje hasło wyciekło ale go nie zmieniałem bo posiadam gdzie się tylko da 2 etapową weryfikację. Dopiero po tym “włamaniu” zmieniłem wszędzie stare hasło, które wyciekło :wink: Jeśli skanowanie nic nie dało, to pozmieniaj hasła i czekaj na rozwój sytuacji.

Może wypróbuj inny antywirus lub program do wykrywania trojanów i innych

http://www.dobreprogramy.pl/Bezpieczenstwo,Programy,Windows,8.html

A formatowanie i wgranie nowego systemu coś pomoże? Wiem że format nie usuwa wszystkiego ale jak jest z tego typu wirusami?