Wirus W32.Jeefo


(Bandita1991) #1

Cześć !!

Mam WIELKI problem. Ostatnio sprawdzałem dysk skanerem antivirusowym on-line MKS :? I znalazło mi ok. 300 wirusów i wszystkie takie same W32.Jeefo :cry: Zaczęłu mi znikać pliki z komputera... nie mam już żdanych skrótów od gier, usuneło mi bardzo duzo programów i nie wiem jak tego wirusa usunąć. MKS pousuwał mi bardzo dużo tych wirusów ale wraz z plikami bi niemógł usunać wirusa :-x Zainstalowałem Nortona, on też sie bierze do usuwania w większości windowsowych plików :evil: Juz nie wiem co mam z tym zrobić. Jesli ktoś wie jak usunać wirusa, albo wogóle cos z tym zrobic byłbym naprawdę wdzięczny :lol:

Mam Windowsa XP ze wszystkimi poprawkami...


(pysiu) #2

http://www.sophos.com/support/disinfection/jeefoa.html

http://www.pogotovie.pl/encyklopedia_de ... rus_id=654


(Bandita1991) #3

Ten program który był do ściągnięcia w tym pierwszym linku wykrył, że ten plik jest zainfekowany, ale nie mogł zrobić z nim nic innego jak go usunąc i został usunięty ale w procesach mam te SVCHOST.EXE a tak wogóle to ten program usunał mi wszystko :slight_smile: Dzięki Pysiu :wink:


(Adarek) #4

Skan podczas pracy komputera w trybie awaryjnym.SVCHOST.EXE jest prawidłowym procesem , jesli jest umiejscowiony w WINDOWS\system32.