Wirus win32:kates-cx


(Asia Fab) #1

Witam,

Mój problem polega na tym, że Avast wykrywa trojana win32:kates-cx przy włączeniu niemal każdego programu. Plik, który wykrywa Avast jest w katalogu C:\Documents and Settings\Komp\Ustawienia lokalne\Temp a nazywa się ten plik uple.old. Skanowałam Add Aware, Malwarebytes Anti-Malware, Avastem i http://www.mks.com.pl/skaner/. Jak usuwam ten plik, to po chwili jest z powrotem. Najgorsze jest to, że internet i wszystko ledwo chodzi, co utrudnia mi jakiekolwiek działanie np. pobieranie plików ...

Proszę o pomoc

OTL: http://wklej.org/hash/72e1ad748b4/

Extras: http://wklej.org/hash/4e37949dbf2/


(deFco247) #2

Zastosuj narzędzie opisane na tej stronie: http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=208280698

Pokaż powstały raport oraz dodaj log z narzędzia GMER uprzednio stosując się do tego: http://www.fixitpc.pl/index.php?/forum- ... ce-napedy/.


(Asia Fab) #3

Zastosowałam KatesKillera i przypadkowo wyłączyłam, więc pierwszego raportu nie mam, zrobiłam poraz drugi skan i raport wyszedł taki: http://wklej.org/hash/353820bb40c/. Przy pierwszym skanowaniu pamiętam, że było napewno tak:

Deleted files: 1;

Fixed registry keys: 1.

Po restarcie komputera KatesKiller nie wykazuje żadnych błędów http://wklej.org/hash/01c06cb9746/. Z tego co widzę, wirus został usunięty, bo wszystko chodzi jak należy, plik uple.old zniknął, Avast nic nie wywala.

Defogger: http://wklej.org/id/385385/

GMER: http://wklej.org/id/385379/

Nie wiem czy dobrze zrobiłam loga Gmerem, dla mnie to wszystko jest niezrozumiałe, wiem tylko, że spowolnił i w końcu zawiesił cały komputer i musiałam resetować.

Mam nadzieję, że wszystko jest jak należy? Dziękuję za pomoc!