Wirus wyłanczający antywirusa

Witajcie, mam wielki problem.

Przede wszystkim prawie nie znam się na komputerach dlatego jestem w wielkiej rozpczay. Zainstalowalam jakimś cudem wirusa, który zamyka mi antywirusa, i wszystkie okna gdy tylko wpisze w google wirus, pokazuje sie komunikat " ze storna zawira wirusa" i sie zamyka. Ogolnie mam legalnego wirusa ESED. Wiec uruchomiłam komputer w trybie awaryjnym i zaznaczyłam " uruchom ostatnie poprawne działanie systemu" czy cos w tym stylu… i włączylam kompa normalnie od razu przeskanowałam go ( udało się nie wiem czemu ) ale wiem, że nadal mam tego wirusa… komputer mi zamula, okna nie posiadają ikonek w pasku zakładek… Co mam robić ? wiem że można zainstalować combofix ale musiałby mnie ktoś pokierować… co ja mam robić, proszę, pomóżcie i przepraszam jesli powtarzam wątek czy cos :frowning:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

http://wklej.to/ZEuKk

http://wklej.to/lwUWx

Odinstaluj Babylon toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

http://wklej.to/aDObA

http://wklej.to/Uh6zb

ewka1234 ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Ok, ,Skanowanie zakończyło sie pomyślnie, nie wykryto zadnych zagrozeń." Czy to już wszystko ? Czy to oznacza, że nie mam żadnego wirusa ?

Jak nie wykryło to czysto.

Dziekuję !!