Wirusik i czerwone koleczka!

Co powiecie na moj, przypadek/

Nie moge zmienić tapety, mam czerwone kółeczka z krzyżykami i ciągle tylko wyskakuje mi komunikat Your computer is i n Danger!

Miałem Pande i widocznie byłą do … Teraz zainstalowałem kasperskiego. Ale problem z kolkami nie zniknal i z tapeta tez. Oto log z hijack’a :

PS: proszeo szybką odpowiedz i dodam ze SilentRunners u mnie nie działa :confused:

Oto komunikat wygenerowany do plku przez SilentRunners:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Wyłączasz przywracanie systemu:

Włączasz tryb awaryjny:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Usuwasz ręcznie z dysku foldery:

C:\WINDOWS\ inet20001

C:\Program Files\ Ujaw

C:\Program Files\ Mario Forever Toolbar

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\kksqeupp.exe

C:\WINDOWS\System32\winlog.exe

C:\WINDOWS\System32\csrrs.exe

C:\WINDOWS\System32\rpcc.exe

C:\WINDOWS\System32\spoolsvv.exe

C:\Windows\xpupdate.exe

C:\WINDOWS\System32\vxgame6.exe3584.exe

C:\DOCUME~1\Komputer\USTAWI~1\Temp\10.tmp

C:\WINDOWS\System32\taskdir.exe

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\Settings\2006.dll

C:\WINDOWS\SYSTEM32\senssrv.dll

C:\WINDOWS\System32\kernels8.exe

Klikasz X i restart kompa (restart dopiero po usunięciu ostatniego pliku) :slight_smile:

Wyczyść folder TEMP (również w awaryjnym), czyli Start --> uruchom --> cmd i wpisujesz:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners - ten który wkleiłes jest urwany :roll:

ten wpis nie jest urwany. Poprostu nie chce sie odpalicSilentRunners. Wyskakujeokienko z bledem ze nie mozna uzyc WMI i trzeba przeskanowac jakims tam narzedziem WMI z microsoftu. I zostaje przeniesiony do linku podanego w moim poscie. Nie wiem co moze byc przyczyna.

Ale zabieram sie za to co mi poradziles.

Złączono Posta : 29.04.2006 (Sob) 22:28

Zrobiłem jak kazałeś i chyba jest wszystko OK. Nie mam żadnych kółek, moge zmienić tapete.

Aha, podaję log z HiJacka’a:

PS: Silent Runners dalej mi nie działa.

Usuń w Hijacku jeszcze ten wpis (w awaryjnym):

Poza tym czysto :slight_smile: