Wirusy Nawet po formacie

Witam mam taki problem mój komputer ma ciągle wirusy nawet po sformatowaniu avast wykrywał wirusy pomyślałem że może z avastem jest coś nie tak wiec go usunąłem i zrestartowałem komputer Windows polecił skanowanie wiec zeskanowałem go i Windows też wykrył wirusy. Komputer chodzi fatalnie gg włącza się z 2 minuty po kliknięciu a niekiedy w ogóle się nie włączy. Skype jak wyłączę to później żeby go włączyć muszę go przeinstalować internet włącza się wieki po prostu fatalnie więc proszę was o pomoc.

Log z OTL: http://wklej.org/id/620773/

Nie wykonuj skanowania przy pracującym systemie.

1 Przygotuj płytę CD z nagranym Kaspersky Rescude Disk 10 - http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-R … 12771.html

Należy wykorzystać czysty komputer.

  1. Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich partycjach : Start / Wszystkie programy / Akcesoria / Narzędzia systemowe / Przywracanie systemu.

  2. Uruchom komputer z nagraną płytą w nagrywarce CD/DVD. Potwierdź w czasie 9s chęć skanowania, wybierz język komunikacji ( polski ), potwierdzić znajomość przepisów - litania tekstu. Na dole w pasku jest litera A ( pokazać i Enter )

Wchodzimy w menu partycji. Jeżeli masz aktywne łącze internetowe stałe, możesz zrobić dodatkową aktualizację bazy skanera.

W ustawieniach odszukać pozycje zaawansowane i tryb heurystyki ustawić na max.

Uruchom proces skanowania. Skanować należy wszystkie partycje dysku. Skanowanie należy powtórzyć aż do całkowitego usunięcia wirusa z wszystkich partycji dysku. Uszkodzone programy wymagają ponownej instalacji/

Dodane 05.11.2011 (So) 12:11

wykonaj ponownie skan - Malwarebytes Anti Malware - http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

masz pewno niestety sality

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Running] – -- (amsint32)

infekcje masz zapewne na zarazonym pendrive dla tego format nic nie dal

Krzychu (“Należy wykorzystać czysty komputer”) czyli najpierw zrobić formata czy jak ;p ?? sorki że tak późno ale wcześniej nie miałem możliwości.

Co to jest “formata”? Istnieje formatowanie dysku i instalacja systemu a nie jakieś “formata”

Płytę z której będziesz czyścił komputer należy ściągnąć i wypalić na innym , zdrowym systemie/komputerze

aha ok (chodziło mi o formatowanie systemu)

Sality.Przeskanuj SalityKiller http://support.kaspersky.com/pl/faq?cha … =208279886

tyle razy,aż nic nie będzie znajdywał.Pokaż nowe logi z OTL.

nie działa ten link

http://www.fixitpc.pl/picasso/download/malware/sk.zip

http://wklej.org/id/625336/ log z OTL

Proszę pobrać i wykonać peny skan Kasperski Virus Removal Tool http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-V … 12768.html Leczysz wszystko co zostanie wykryte. Czego nie będzie można wyleczyć usuwasz Skanujesz tyle razy aż skaner nic nie wykryje Będzie to trwać bardzo długo ale to nie jest łatwa infekcja do usunięcia Jak to nic nie da to pozostaje usuwanie z zewnątrz przy użyciu skanera z płytki Metoda skuteczniejszą, aczkolwiek czasem i ona zawodzi.

miodowe , proszę poprawić wiadomość: na Forum używamy polskich znaków w pisowni (również interpunkcja). Używasz opcji EDYTUJ.

spandaupol , z tego linku nie da się pobrać tego programu jak byś mógł podać inne źródło był bym wdzięczny :slight_smile:

Proszę trochę nieaktualny ale może wystarczy http://hostuje.net/file.php?id=a6a99246 … e25a302e26

Witam przepraszam że tak długo ale wtedy poszedłem na zakupy wróciłem a komputer już się nie załączył teraz coś się stało i działa ale ledwo chodzi. Sformatuje go przeskanuje i wyśle logi z OTL.

Dodane 04.12.2011 (N) 22:11

sformatowałem zainstalowałem tylko OTL, Firefox Sterownik Nivida (wygląd ikonki: Niebieski stworek i opis AvRack ). I sterownik ATI Catalyst Control Center i po jego zainstalowaniu zauważyłem że komputer troszkę wolniej chodzi (sterowniki jeszcze z płyty) więc chyba nie są zainfekowane przeskanowałem tym programem ( http://hostuje.net/file.php?id=a6a99246 … e25a302e26 ) i nic nie wykrył

Oto Logi z OTL: http://wklej.to/RNWTf