Wirusy, reklamy prono

Witam. Ostatnio mój komputer zaczął wariować. Ulubione same się włączają i wyłaczają, ciągle wyskakują mi jakieś reklamy stron porno. Codziennie właczam skaner, ale to nic nie daje. Byłabym wdzięczna za sprawdzenie loga.

Oto on:

Z góry dziękuję.

Nie trzymaj hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń:

Pliki usuń ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Użyj narzędzia FixWareOut.

Użyj programu ATF Cleaner w trybie awaryjnym i przeczyść TEMP’y.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\fixwareout\report.txt

Nie mam pojęcia co się dzieje. Wszystko zrobiłam co trzeba a nadal wyskakują te reklamy. Mimo usunięcia podanych plików z loga, nadal wygląda tak samo.

Nowy log HijackThis:

Silent runners:

FixWareOut:

Pobierz i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę tmwsock.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

Folder i pliki usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowy log z Hijacka, Silenta plus log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.