Wirusy - UFO.EXE i Temporary Loader[1].exe + log HiJackThis

Ufo.exe cos spsulo z pendrivami. Zamiast domyslnej akcji “otworz” pojawila sie nowa akcja “Auto” no i nie wiem co z tym zrobic. i jak to skasowac :frowning: Poza tym pojawila sie tez druga infekcja Temporary Loader[1].exe

Ashampoo Antivirus nie potrafi sobie poradzic ani z tym ani z tamtym. A mam coraz wieksze problemy typu zawieszanie sie kompa albo ostre spowolnienie. Prosze o pomoc…

Nie wiem jakiego typu to sa wirusy, bo nei spisalem z okienka ale jezeli mi sie pojawia znow to dopisze.

Zanim koledzy dadzą ci konkretniejsze informacje o logach przeskanuj kompa przez EWIDO.

Przeskanowałem i usunąłem zagrożenia, przy których sie pojawilo High czy cos takiego :wink:

usuń wpisy HJT

Daj log z ComboFix

Dlugo sie robilo cholerstwo :stuck_out_tongue:

Wklej do Notatnika:

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Po tym nowy log z Combo