Wirusy?

Sciągam dzisiaj z vortalu Starter 5.6.2 Rozpakuwę a jak chcę i mam taki komunikat:

1yz6.jpg

:o

Czy na ortalu są virusy :?:

pytanie - są widocznie ,ale czemu :o

Złączono Posta : 14.09.2006 (Czw) 18:06

ja jeszcze nigdy się , nie spotkałem z virusami na vortalu :wink:

Złączono Posta : 14.09.2006 (Czw) 18:41

niewiem ale specjalnie też ściągłem i zainstalowałem i teraz niewiem czy mój antywirus jest do … bo niewykrył żadnego virusa :o a mój antiwir to Avast! !!

też spotkałem się z tym…może chodzi o to ze skaner wysyła jakieś fałszywe sygnały…nie wiem. sam zrezygnowałem na wszelki wypadek z ściągania tego programu.

  • a jaki masz?

Nie nie ma, wszystkie programy są sprawdzane pod kątem obecności szkodliwych zbiorów nie jednym prgramem antywirusowym.

A sprawdziłeś plik swoim antywirem, że wyrażasz takie opinie ??

nie przyszło wam obu do głowy że to fałszywy alarm MKSa ??

pobrałem archiwum, przeskanowałem je, tak jak i rozpakowany plik i NOD 32 milczy

A niby czemu miał być fałszywy :?:

A zresztą ja mam ArcaVira a nie MKS’a :!:

To tym bardziej nie masz się czym szczycić.

Obydwa antywiry słyną z generowania fałszywych alarmów, a Arca jest wręcz słabym antywirem :!:

-sprawdziłem i też milczy mój Avast :mrgreen:

-przyszło czemu nie :roll:

-to jaki polecasz,jaki według ciebie jest dobry,i za darmo :wink:

alfa78 a szukajka ma wolne ? chyba nie :roll:

A fiesta ma rację. Arca to klon mks’a, a sam mks po śmierci Marka Sella :frowning: zeszmacił się niemiłosiernie …

-ma ,pewnie że ma :lol:

właśnie ma ,bo mi neta muli przez tego wspaniałego mojego antiwira"avast",i dlatego chce zmienić, ale na sprawdzony antiwir :slight_smile:

A od kiedy AV muli neta ? może mulić kompa ale nie neta …

Juhne12 moim skromnym zdaniem to “tylko” fałszywy alarm programu ArcaVir (który swoją drogą nie stoi na zbyt wysokim poziomie, tak jak już zauważył to fiesta :wink: )

Załączam screen ze skanera online (który zawiera bazy danych większości antywirusów dostępnych na rynku - http://virusscan.jotti.org/ )

startbe5.th.jpg

Czyli tylko ArcaVir zauważył “infekcje”, więc wnioskuję, że to na 100% przewrażliwienie programu, ponieważ każdy program jest dokładnie ( :!: ) sprawdzany przez osoby zajmujące się prowadzeniem tego vortalu 8)

Dlatego raczej zignoruj ten alarm ;]

Pozdrawiam :wink:

-no właśnie tak miałem napisać :stuck_out_tongue: a napisałem że neta :oops:

ArcaVir to nie antywirus :!: :!: To jest piąta woda po kisielu…

Ładny to musi być chłam. NOD32 milczy jak zaklęty :slight_smile:

Pewnie tak :lol:

Kaspersky też nic nie wykrył :stuck_out_tongue:

Bo chłam z tego noda,polecam zainstalowanie innego…

:x :x

Nie wiem, może coś robię źle - ale u mnie nod WSZYSTKO wykrywa (w końcu nie na darmo ma 100% wykrywalności na większości testów antywirusowych) ale żadnego z bardziej złośliwych wirusów nie potrafi usunąć. Za to kaspersky radzi sobie ze wszystkim do razu.

Hahahaha szybko się dowiedziałeś ;p Nod może i w miarę blokuje ale gdy już coś złapie to klapa nie wie co mam z tym zrobić bo przycisk usuń jak zwykle jest nie aktywny… :frowning: