Wistron RDAA-81 - Jak zmienić firmware?

Posiadam Wistron RDAA-81:
![wistron-ca8-4pro.jpg](http://pliki.interprojekt.pl/wiki/attach/wistron ca8 pro/wistron-ca8-4pro.jpg)
Pewnego razu, w ramach jakiegoś “przeglądu” mój lokalny dostawca internetu podmienił mi w nim oprogramowanie na własny zmodowany soft. Chciałbym przywrócić w nim oryginalne oprogramowanie ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Przed modyfikacją wielokrotnie wgrywałem sobie aktualizacje i zmieniałem soft przez przeglądarkę internetową. Po ingerencji dostawcy  nie ma już opcji wgrania innego firmware z poziomu przeglądarki. Czy da się to jakoś naprawić?

Próbowałeś resetować z odpiętym internetem i dopiero wgrywać FW?

Tak, soft, który został zainstalowany nie ma opcji aktualizacji FW, nie da się też dostać do urządzenia przez telnet Lub ja tego nie potrafię, niby jest jakaś instrukcja ale nie piszą jak się zalogować. Próbowałem aktualizacji z serwera TFTP, bo doczytałem, że teoretycznie powinna być taka możliwość. Jednak Po restarcie urządzenia nic się szczególnego nie dzieje RDAA-81 nie pobiera pliku. Być może coś źle robię w konfiguracji serwera, nie wiem bo jestem trochę zielony w temacie.