WITAM! co mam zrobić po ściągnięciu uTorrent-a?

Mam zamiar sciagnac ten program. Słyszałem ze sie go nie instaluje i przez to nie mam pojecia o co chodzi, bo jak go moge uzywac bez instalacji? Czy musze pobierac jakies torrenty ze stron czy moge od razu wyszukiwac tego co mnie interesuje poprzez wyszukiwarke w programie tak jak to jest w aresie czy w emule? I jeszcze jedno co mam zrobic po sciagnieciu go ze strony ( tak krok po kroku ) bo nie mam zielonego pojecia.

Instaluje sie go!

Potem jak sie ściąga torrenty z różnych stron , np. torrenty.org (trzeba jednorazowa zapłacić 5 zł).

Później otwórz je za pomocą uTorrent.

Pobierasz pliki do wybranego folderu.

To jest prawda. Otwierasz go przez pobraną ikonę, dzięki czemu nie musisz go instalować.

Ogólnie ściąganie z torrentów jest nieopłacalne, ponieważ niskie są prędkości pobierania i jest bardzo duże piractwo.

A założymy się że on się instaluje, bynajmniej ta najnowsza wersja. Pobierasz go klikasz w tą ikonę i przy pierwszym uruchomieniu się instaluje będzie w C:\Program Files\uTorrent i utworzy domyślnie folder w Moich Dokumentach o nazwie Downloads. Pojawi się też wpis w Dodaj/ usuń programy.

Zapomniałem dodać, że często zdarzają się wirusy, trojany, spyware, malware itp. Zamiast uTorrenta używaj E-Mule lub Schareazy.

Download E-Mule:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Mule+0.48a

Download Schareaza: :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … za+2.3.1.0

uTorent wykonuje że tak nazwę “cichą instalacje”, czyli twoży foldery, wpisy w rejestrze oraz instalacje bez wiedzy użytkownika (przynajmniej mało doświadczonego).

Co za bzdura, jest masę stron z darmowymi torentami ale nie mogę ich tu podać bo one najczęściej propagują piractwo.

Ściagałeś coś za pomocą tych programów ? chyba nie…

tylko emule z tych dwoch podanych uzywam. SETi.

Czyżbym miał rozumieć że te programy nie sciągają wirusów?? :stuck_out_tongue:

uTorrent (jak i cała sieć ) mają według mnie najmniejszy odsetek wirusów w sciąganych plikach.]

No chyba że sciągamy cracki do programów :stuck_out_tongue: :lol:

P.S

Żadna wersja uTorrent nie wymaga instalacji.

Należy dodać “Nie wymaga instalacji nadzorowanej” mimo to program wykonuje instalacje na dysku twardym